зцілення від ліпосакції і отримати відчуття від нового ви

Якщо ви роздумуєте про ліпосакції, ви, ймовірно, стурбовані процес відновлення. Ця процедура, яку іноді називають ліпоскульптури або липу, відкриває можливості для поліпшення як зовнішній вигляд і впевненість у собі.

Як і більшість операцій, рівень дискомфорту є найвищим у перші дні після процедури ліпосакції. Знеболюючі іноді використовуються, щоб допомогти людям подолати біль, і дуже важливо, що ви приймаєте той факт, що зцілення це поступовий процес. Поліпшення настає в невеликих досягнень кожен день, поки бажаний результат ліпосакції не замінить дискомфорт від процедури.

Часто на початку відновлення після ліпосакції, вам буде оснащений затишною пружною одягу. Акуратним, але еластичний одягу на оброблених ділянках тіла дуже корисні для управління набряк і формування вашій шкірі нові контури вашого тіла. Інший спосіб управління пухлина індикатор активності, і ви будете повідомлені, щоб встати і ходити, як тільки розумні після ліпосакції. Ходьба також зменшити ймовірність утворення згустків крові в ногах.

Через всього кілька днів, більшість ліпосакції пацієнти починають відчувати себе краще, і якщо ваш досвід слід цим типові результати, вам буде повернутися на роботу протягом декількох днів. Хоча ви можете розраховувати на повернення до помірного рівня активності протягом двох тижнів, це не означає, що ваше зцілення завершено.

Ось кілька моментів, щоб пам’ятати в типовий досвід відновлення ліпосакції:

Форма зміни будуть помітні дуже скоро після ліпосакції, але кінцевий результат бажаного форма тіла може зайняти кілька місяців, щоб з’явитися в той час як залишковий набряк йде.
Шви будуть розчинятися природно протягом 10 днів до двох тижнів.
Ви повинні уникати напруженої діяльності, принаймні місяць, залежно від того, наскільки великою була ваша ліпосакції та швидкість вашого відновлення за оцінкою вашим пластичним хірургом.
Синці та набряки основні можуть бути присутніми протягом одного-двох тижнів, перш ніж зникнути.
Легка припухлість можуть зберігатися на строк до шести місяців або більше.

Звичайно, незвичайні симптоми, як різке збільшення болю слід негайно повідомити лікаря. Навіть якщо ви не відчуваєте нічого ненормального під час процесу відновлення, ви зустрінетеся з вашим пластичним хірургом на рутинні наступних візитів так ваші успіхи можуть бути відстежені. Як пухлина пішов ви зможете оцінити результати вашого ліпосакцію, щоб визначити, якщо ви домоглися форму, яку ви шукали. Повертаючись за додаткові процедури ліпосакції для тонкого налаштування контурів може бути варіантом.

У цілому, важливо, що ви наближаєтеся до Беверлі-Хіллз ліпосакції з реалістичними очікуваннями про ваше відновленні. Це не складна процедура, від якої можна відновити, але ви повинні бути терплячими, як ваше тіло спливає витонченіше.