здоров’я та фітнес на бюджеті

Однією з переваг провівши багато років як студент навчається, як вести здоровий спосіб життя на бюджет. Ось список особливо для тих, хто кажуть, що це занадто дорого, щоб вести здоровий спосіб життя. Підготовка тут є важливим фактором.

Попрощайтеся з упаковані сухі сніданки (навіть цільні зерна), вони дорогі, бідні поживними речовинами і важко перетравлюється. Замочити вівсянку (переважно органічні) протягом ночі, щоб зменшити неприємні анти-поживних речовин (див. зерна – друг чи ворог статті) і додати йогурт / змішаних горіхів / сушений кокос.

Яйця – вони є дешевою альтернативою м’ясу. ‘Вони багаті майже в кожній живильним ми ще не виявили (Поживний Традиції). Якість має значення, так що вибирайте вільний вигул (ще краще органічні).

Основні коричневий рис смачний, економічний і найвищий з усіх зерен у вітаміни. Він також містить залізо, вітамін Е і деякі білки. Замочити як і все зерно на ніч. Ще одна цікава альтернатива дикого рису, яка не вважається зерна, але насіння рідний американський завод. Саме з високим вмістом білка, вітамінів групи В і мінералів. Обидва є низькими в хороші жири так що не забудьте з’їсти з маслом, щоб зменшити глікемічний індекс (швидкість, з якою рівні інсуліну в крові зростання).

Завжди готуйте додаткові із залишками на увазі. Мої залишки вечері зазвичай звертаються на обід.

Більше ходити пішки – Зупиніть автомобіль далі, нести торгові трохи додатковий і не забудьте взяти сходи замість ліфта.

3D-тренер
Крейг Бертон