Пересадка волосся – змінити те, як ви дивитеся

Якщо ви знаходитесь в точці, де ви збираєтеся прийняти рішення про ваше рішення випадання волосся, ви безумовно хочете, щоб зайняти час, щоб отримати деяку інформацію. Так от і ви, і ви вирішили зробити операцію з пересадки волосся. На мій погляд, пересадка волосся пройшла довгий шлях, і насправді не те, що він буде сприйматися як бути.

Взагалі, коли людина думає про пересадку волосся, вони думають про вид якийсь хлопець в торговому центрі, і приголомшливо, очевидно, у нього була пересадка волосся. Його волосся лінія схожа на ляльку шевелюрою, і це виглядає жахливо. Це гідно жалю, тому що мистецтво і технологія для пересадки волосся пройшла довгий шлях за останні двадцяти до двадцяти п’яти років. Небажаному пересадки волосся рідко в ці дні, і якщо ви все-таки отримуєте поганий пересадки волосся, вона може бути виправлена ​​шляхом кращого хірурга пізніше.

Так, є погані пересадки волосся там. Однак, є багато, багато чоловіків, які перенесли операцію з пересадки волосся. Ці люди були великі результати, і ніхто навіть не знає, у них була пересадка волосся. Чому, тому що хороша пересадка волосина не ідентифікувати. Він добре виглядає, і це виглядає природно. Ми тільки помітили погане пересадки волосся.

Люди з дуже чутливої ​​шкіри голови, дуже схильні до шрами, або мають жорсткі фолікулів рекомендується пройти різні процедури трансплантації називається Видобуток фолікулярні одиниці. У цій процедурі, волосся нитки обережно витягують і потім пересадка на лисого області за допомогою мікроскопічного пристрою штампування. Це досить багато дорожче, ніж традиційні витрати з пересадки волосся, але якість результатів велике задоволення щонайменше.

Хірурги відновлення волосся говорити про процедуру щеплення. Стандартний трансплантатів складатися з від 5 до 10 пасм волосся у фолікул, міні-трансплантатів складатися з менш 5 волосся у фолікул, а також мікро трансплантатів складається з 1 або 2 нитки в фолікула. В останні кілька років, ціни на ці трансплантати значно впала в ціні і протилежно їх якість різко покращився. Ще в 2000 році, наприклад, стандартний трансплантата був звинувачений у розмірі $ 20. Сьогодні жоден хірург не може стягувати $ 8 за хабарництво, якщо він або вона не хоче бути переможений десятка конкурентів.

Ще одне міркування, що ви повинні покласти на увазі, чи є процедура є тільки рішення, яке доступне для Вас. Знайдіть час, щоб оцінити ваш випадок і аналізувати, якщо ваша проблема насправді, що комплекс, де пересадка, дуже потрібно. Коли ви зробите це, ви можете бути в змозі знайти собі більш сприятливу альтернативну від пересадки волосся, яка дозволить вам витрачати менше. Ви можете бути в змозі знайти деякі продукти на ринку, які є більш доступними для цілей лікування ваших проблем випадіння волосся. Пересадка волосся для чоловіків може надати багато переваг, але можливо, є багато більш сприятливі рішення для вашої проблеми. Переконайтеся, що ви вичерпали всі наявні альтернативи, перш ніж намагатися хірургії.