Вії зростаючих продуктів вони ефективні

Якщо ви в даний час шукає інший спосіб, щоб поліпшити свій зовнішній вигляд, продуктів росту вій може бути те, що ви повинні шукати. Зовсім недавно, продукти для вирощування вій стали одним з найбільш популярних товарів для краси в косметиці.

Чому це так? Це тому, що вії швидко стала важливою в косметику так само добре – чим довше і більше товщина, тим краще вони виглядають. Ваші вії, щоб очі виглядали великими і привабливими. Сумно те, не багато хто з нас були народжені з хорошими генами мати багатих, приємної зовнішності вії. Це причина, чому багато жінок пошук шляхів росту вій.

Як відростають вії природним шляхом

Як ми можливо відростають вії природно? Ви знаєте, як ваші вії падають весь час. Це, безумовно, є причиною занепокоєння, і ви, напевно, цікаво: У вії відростають? Ну, безумовно, рости вії назад у часі. Найважливіше питання, якщо ви готові терпляче чекати чотири до восьми тижнів для ваших вій відростають знову. У цей час, ряд інших ваших вій може відвалилися, що означає очікування іншого циклу.

рости ваші вії швидко

Давайте тепер подивимося на те, як ростуть вії швидко. Звичайно, завдяки технологічним розробкам, вже є дуже простий спосіб виростити вії швидко. Це робиться за допомогою нарощування вій, де окремі вії приклеєні до основи площі кожну вію. Нарощування вій зазвичай коштує $ 250 на перші кілька сесій і $ 50 за ретуш сесії один раз на 2 тижні. Заряд є відносно високим, але не дозволяють жінкам мати їх.

зростаючої вії вії подовження продуктів

Більш розумні альтернативи для цієї дорогої процедури буде вій зростання продуктів. Існує досить велика кількість цих продуктів продаються, які варто спробувати. Їх форми можуть відрізнятися, але основна ідея, як вони працюють, щоб подовжити вії не все, що відрізняється. Ці продукти зазвичай мають білки, простагландини або суміш амінокислот, яка має можливість стимулювати волосяні фолікули рости трохи більше.

Будьте обережні вій зростаючих продуктів, що містять простагландини. Вони були помічені на роботу, але вони в остаточному підсумку дає вам деякі негативні побічні ефекти, такі як свербіж і печіння, навіть змінити колір очей. Багато різних марок цих продуктів є досить ефективними, але не очікуйте, що він відбудеться відразу. Більшість продуктів подовження вій забезпечувати результати протягом 3 до 10 тижнів використання. Це означало б, товщі, повніше і більш привабливими вії, які ви прагнете мати.

Вії подовження продукти випускаються в стилі туш труби, наноситься на вії, як в базу підводка для очей. Ці продукти коштують близько $ 120 до $ 150, ціна, яка становить більше половини менше розширень вій. Звичайно, це за умови, що вони ефективно працюють, як вони обіцяють, що будуть.

Хоча не було жодних клінічних досліджень поки що безумовно доводить їх ефективність, нарощування вій зростаючих продуктів може бути ваш кращий шанс на красивіші, привабливі очі – як говориться, вікна вашої душі. Не забудьте проконсультуватися з офтальмологом перед використанням продуктів росту вій.