Juvaderm – ідеальне ін’єкцій гіалуронової кислотою обличчя наповнювача

Вік є неминучим фактом життя. Ми стаємо старше. Одна з перших речей, які спростовують наше століття є особа. Зморшки і складки утворюють на обличчі з віком. З віком об’єм підшкірної клітковини і жиру під шкірою зменшується, опорних тканин слабшає, і є зменшення колагену і гіалуронової кислоти під шкіру. Додайте до цього ефект впливу на елементи, в першу чергу сонця і тепла, вплив алкоголю і куріння, і останнє, але не менш важливе, тяжкості. Всі ці фактори призводять до виробництва, що ми називаємо зморшки, складки або складках.

Існує надія, однако. Тому що однією з основних причин зморшок є втрата підшкірної тканини, можна ввести речовини, звані особи наповнювачів під шкіру, щоб замінити втрачений об’єм і тим самим зробити зморшки зникають. Одним з основних, безпечним і найпопулярнішим з наповнювачів гелю гіалуронової кислоти називаються Juvaderm. Juvaderm, що більш правильно називати Juvederm, являє собою зшитий гель гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота є безпечною, що не викликають алергію природні речовини в тварин, який утворює більшу частину позаклітинного матриксу або підтримують тканини. Однак нормальні вводять необроблені гіалуронової кислоти триває всього кілька днів під шкірою. Зшивання цієї речовини дозволяє йому довше, приблизно від 6 до 9 місяців після ін’єкції. У Juvaderm, це зшитого гелю також проходить через запатентований процес, званий Hylacross, який надає йому властивості гладкості та легкої ін’єкції.

Зморшки і складки утворюють зазвичай на лобі (лоб лініями), область надпереносья (зморшки), на шкірі зовнішнього кута очей (гусячі лапки), уздовж носогубних складок (який відноситься до складці, що йдуть від сторін носа до кутів рота і маріонеткові лінії (складки, що йдуть від кутів рота до сторін підборіддя. Перші три, на ранніх стадіях, часто згадуються як динамічні зморшки, як вони утворюються скороченням м’язів обличчя, і ці динамічні зморшки краще обробляють розслаблення м’язів агент подзвонив ботокса. заданий час, однак, ці складки стають постійними і не зникають з релаксацією м’язів обличчя. Це час, коли наповнювачі, такі як Juvaderm необхідні. Juvaderm є найпопулярнішим для наповнення і корекції носогубних складок і маріонеткові лінії. Як було сказано раніше, Juvaderm уприскуванням триває від 6 до 9 місяців. Це відомий факт, що заповнення цих складок на обличчі робить нас виглядати молодше років.

Заповнення простору здібності Juvaderm не обмежується усунення зморшок і складок в поодинці. Juvaderm також зазвичай вводиться в губи, щоб створити сексуальний, великі губи.

Ін’єкція робиться Juvaderm кваліфікованими лікарями естетичної які, як правило, зробити це під місцевою анестезією, яка дається або як місцеве застосування гелю анестезією, або у вигляді ін’єкцій в місцеві сенсорні нерви, щоб отримати блок нерва. Процедура ін’єкції зазвичай не виходить за годину, і таким чином Juvaderm ін’єкції зазвичай називають обіду процедури.

Спостереження після Juvaderm ін’єкції, як правило, приблизно через тиждень після процедури. Це час, коли результати ін’єкцій переглядаються після місцевих післяопераційний набряк спаде, і поповнення гелю дається, якщо це необхідно.