як макіяж рутини шкоди вашій шкірі

Макіяж і косметика служить, щоб приховати недоліки обличчя і роблять жінок виглядати краще. А ви могли б використовувати їх на регулярній основі, щоб допомогти з вашою красою процесу. Тим не менш, ви робите це правильний шлях?

Навіть при тому, макіяж і косметика може зробити вашу шкіру виглядати краще, якщо вони використовуються в ту сторону вони також можуть призвести до тривалої шкоди і зруйнувати якість вашої шкіри. У самому справі, ви, можливо, гнида навіть знаю, що ти завдаєш пошкодження шкіри.

Ось деякі речі, які необхідно враховувати при застосуванні макіяж і переконайтеся, що ваша шкіра захищена від будь-яких ушкоджень:

уникнути похмуро занадто багато

Жінки, як правило, як правило, роблять глибокі складки лоба при застосуванні їх макіяжу очей. Це рух може бути зовсім мимоволі, але повторюється так часто, як застосувати щось на очі, будь то підводки для очей, туш для вій, тіні очі або так далі. Жінки з зрілої шкіри все ще може помічати дрібні зморшки, коли вони заглянути в дзеркало, але жінки з молодої шкіри з доброю еластичністю шкіри не бачу в цьому проблеми. Однак, коли ці лицьові рухи повторюються з плином часу може призвести до статичних зморшок і викликати горизонтальні лінії, щоб сформувати нижче лінії росту волосся і по всій лоб.

Так що наступного разу, коли ви подаєте заяву ваш лайнер очей або затінення ваші повіки, переконайтеся, що ви не хмуритися в дзеркало.

Ці маленькі кроки пройти довгий шлях у запобіганні та затримці розвитку передчасних ознак старіння

не тягніть вашу шкіру під оком

Жінки, які застосовують ‘Kajal’ або люблять набивати свої нижні повіки, а з вкладишем часто схильні знести їх нижні повіки. Коли така дія повторюється з плином часу, це робить негативний вплив на шкіру навколо очей контурів. Через повторного розтягування і деформації рух, шкіра втрачає втрачає свою еластичність і тонких ліній формуються в під-області очей.

Тому переконайтеся, що ви не тягніть шкіру так важко. Шкіра на контури очей надзвичайно крихкою і чутливою. Так, звертайтеся з нею з особливою ретельністю. Інвестуйте в хороший крем для очей, який служить для забезпечення необхідних поживних речовин до шкіри під очима і зберегти її гладкою і бездоганною.

покласти контактні лінзи ретельно

Жінки, які носять контактні лінзи повинні бути вкрай обережні, як вони носять і зніміть лінзи. Часто вони, як правило, сильно потягнути на нижні повіки очей і процес має тенденцію призвести до пошкодження чутливої ​​контури очей в довгостроковій перспективі. І на додаток до розвитку тонких ліній і зморшок, шкіра також може стати слабким і розвивати мішки під очима. Тому будьте дуже ніжний на ваші нижні повіки очей.

Не наносіть занадто багато очей креми

У той час як око креми надати вам необхідні поживні речовини і допомагають запобігти пошкодження шкіри, передозування ж може принести більше шкоди, ніж користі. Жінки часто схильні надмірно застосовувати креми очей з помилкою, що чим більше, тим краще. Однак, застосовуючи більш встановленої кількості продукту догляду за очима може засмітити пори шкіри і привести до акне і прориви. Тому уважно прочитайте інструкції на продукт по догляду за очима дуже ретельно і застосовуються тільки у встановленому розмірі. І якщо він не згадав, що вам потрібно, щоб застосувати його щедро, ні копійки розміру суми було б достатньо.

Так, розбити ці шкідливі звички прямо зараз, і переконайтеся, що ви не викликає ненавмисне пошкодження шкіри.