як зробити зелений чай тонера в домашніх умовах

Зелений чай стає популярним з кожним днем, і це тому, що її магічні uses.It допомагає в зниженні ваги і вирішує багато problems.It краси використовують як отшелушивающие маски, а також зменшити прищі і swelling.Green чай може бути використаний як тонера і в’язким теж.

Насамперед, дозвольте нам знати різницю між двома, як багато хто з нас в подиві. Терпкий опускає рівень рН шкіри і контролює поверхню oil.It також підтягує шкіру відкритих пір. З іншого боку, тонери основному використовується для живлять і зволожують шкіру і тримати його hydrating.Toners м’якше, ніж astrigents і і в основному використовується для очистити шкіру, щоб видалити зайві макіяжу або будь відкладень кальцію з жорсткої води.

В’яжучі засоби більше підходять для використання на жирній шкірі або поєднання сухої і жирної шкіри. Так як алкоголь в в’яжучі допомагає видалити надлишки масла і бруду на шкірі, він допомагає в доданні шкірі матовий вигляд

Зелений чай тонера простий і недорогий спосіб зробити трав’яний toner.It розгладжує шкіру і покращує pores.After використання цього тонера стає дуже легко наносити основу теж.

Дозвольте нам дізнатися, як це зробити

Візьміть 2 склянки води і додати 2 пакетика зеленого чаю в it.Boil його протягом 2-3 хвилин і вилити її в розпиленому bottle.You можете зберігати його у звичайній пластиковій пляшці також, але не використовують алюміній або мідь контейнер для її зберігання.

Помістіть його в холодильник. При зберіганні в пляшці з розпилювачем потім розпорошите його на обличчі і використовувати чисті ватяні кульки, щоб ввібрати суміш і нанесіть на обличчя.

Використовуйте його два рази на день вранці і evening.Spray можуть зберігатися протягом двох тижнів, якщо їх помістити в refrigerator.You можете додати свіжого соку лайма теж у тонер поліпшити колір обличчя.