як застосувати макіяж очей (без строжки ваші очні яблука)

Є уроки, які ви не повинні бути вченим, щоб дізнатися – чому це екологічно чистий вийти заміж за розлученого чоловіка, наприклад, або чому курка відчували себе змушеними перейти дорогу, або, як застосувати макіяж очей. Якщо ви новачок у складі сцени, і не могли використовувати туш або олівець для очей, що не тикаючи очного яблука, ось як застосувати макіяж очей без засліплення себе.

1. Форма брів і завити вії. Будь-хто, хто знає, як застосувати макіяж очей розуміє драму тільки звернувшись вії можна створити.

2. Застосування бази макіяж очей на всьому протязі Вашого століття. Нехай цей набір.

3. Підмітати тіні для повік за вашим вибором на ваш вік, використовуючи макіяж очей методи, оптимально поліпшити свою позицію в очах.

4. Лінія ваші очі з підведенням для очей. Це може бути важким завданням, якщо ви не знаєте, як застосувати макіяж очей, тому дійте обережно. Eyeliners може бути порочним дрібницях. Вони можуть викликати подразнення очей або розмазати так погано ви буде виглядати єнота.

5. Кисть порошкові тіні для повік на олівець для очей, використовуючи лайнер кисті того ж кольору. Це допоможе вам зберегти колір довше.

6. Пил століть з невеликим пудра, але будьте обережні, щоб не посипати будь на вії. Потім нехай він встановлений.

7. Нарешті, завити вії одне більше часу перед нанесенням шару або дві туші.

Бачите? Навчитися застосовувати макіяж очей легко. З терпінням і правильний продукт, ви зможете освоїти не тільки як застосувати тіні для повік, але, як це зробити красиво і ефективно. Так насправді, вам не потрібно бути вченим, щоб зрозуміти, як застосувати макіяж очей, або що єдина причина, це екологічно відповідального одружитися на розлучених чоловіків в тому, що в світі, де жінок більше, ніж чоловіків, це платить, щоб переробити.