як запобігти передчасному старінню шкіри.

Ви коли-небудь задавалися питанням, чому шматочками яблука швидко перетворитися кольору іржі? Це так званий процес окислення і відбувається у всіх живих клітинах. Молекули частинок, що утворюють клітин. Вони зроблені з атомів, які утворюють зв’язки, які з’єднують один з одним. Є нестійкою і стійкого зв’язку, перший з них можуть бути розділений на частини, як тільки вони приєднуються до інших атомів, в той час як стабільні, у разі нападу на ферменти, стати нестабільною.
Дихання є лише одним із процесів, що відбуваються окислення весь час в нашому тілі, в якому з’єднань і енергії утворюються. На жаль, процеси окислення можуть утворювати сполуки, які можуть призвести до пошкодження наших клітин. Окислення процеси призводять до утворення дуже активні форми, які називаються вільними радикалами, які мають здатність окисляти в кожній клітині нашого тіла. Вільні радикали являють собою реактивні молекули. Як вони відсутні електрона, вони повинні шукати свою пару. Те, що вони в основному зробити, це вкрасти електрони у інших молекул, щоб відновити стабільність, а поки жертва молекула стає вільним радикалом себе. Окислювальний стрес є процесом, в якому стабільні молекули стають нестабільними і так далі, що призводить до ряду захворювань деяких менш шкідливі як передчасне старіння шкіри і інші дуже критично, як рак. На жаль, в даний час умови навколишнього середовища і нашого способу життя створюють прекрасні умови для генерації окисного ушкодження, в будь-який момент, в будь-який час.
Антиоксиданти в деяких біологічних продуктів. Пошкодження клітин буде знижена завдяки цим речовинам. Антиоксиданти мають можливості забезпечити електронів вільних радикалів і зберегти їх стабільність. Забруднення та впливу сонця тільки кілька факторів, які викликають окислювальний стрес в наших клітинах. Ці екологічні умови викликають реакції окислювача на шкіру виробництво вільних радикалів, що ведуть до передчасного старіння шкіри.
природи шляхом зупинити процес окислення
Наших днів, ви можете знайти бальзами, які містять антиоксиданти і може допомогти зменшити цю шкоду. Там також сполуки сполучної тканини, яка називається гіалуронової кислоти, функцією якого є, щоб пом’якшити і змастіть додання обсягу і повноти до шкіри. Глікокон’югати, також включені в ці бальзами, такі як глікопротеїни і глікопептиди грати роль стільникового визнання. Роль, яку глікокон’югати гри дуже важливо, тому що антиоксиданти не в змозі зробити стільникового визнання. Крім того, глікокон’югати мати можливість “говорити” клітини поводитися краще, так що вони не дозволяють проникнути збудники мембран.
Щодня умовах, наприклад, нам забруднення або УФ-промені впливають на нашу шкіру. У зв’язку із забрудненням навколишнього середовища, атмосферного шару, який грає роль блокування ультрафіолетових променів зменшується, тому наш сонцезахисний крем перестане бути кращим рішенням. Тепер ми зловили, потребують продукт, який не тільки захистить нашу шкіру, але і спробувати виправити це. Отже, чи є щось, що ми можемо зробити? З усім, що ми дізналися, ми можемо спробувати суміш натуральних інгредієнтів, які ми не в змозі знайти в загальних продуктів. Доброю новиною є те, що відповідь знаходиться в натуральних продуктах. Натуральних продуктів шкіри мають такий природний баланс, який вони ніколи не працюють проти нашого тіла. Якщо ви думаєте про це, всі стародавні цивілізації були свої надії на матері-природи, тому що у неї є мудрість, щоб дати нам кращого життя і хорошого відновлення нашої аліментів.