чоловіків особи поради по догляду

Чоловіки, як правило Дону, АОТ піклуються про нашу шкірі. Це, AOS простий факт.

Ми схильні думати, що ми зроблені з міцного матеріалу, і що наша шкіра складається з заліза. І так, ми йдемо по життю, голитися щодня, стоячи в екстремальних погодних умовах на наших відпустках, і їсти нездорову їжу. Але агов, наша шкіра насправді погіршення кожним днем, і це, AOS не питання відносини, Äúmachismo, AU, або що ви, AOD, як це назвати. Це, AOS мова йде про здоров’я. І сьогодні, AOS світі чоловіків Догляд за обличчям ще питання соціального життя.

Ви можете не знати цього, але ми, чоловіки, дуже чутлива шкіра. Я не враховувати цю, поки я не помітив мого шкіра стає дуже сухою, тепер я повинен використовувати дитяче, AOS милом, бо лікар сказав мені, що мій тип шкіри дуже чутливий. Він продовжував говорити, що велика частина чоловіків цього ж типу шкіри, і це відбувається через погані звичок харчування, малорухливий спосіб життя і основний догляд за шкірою обличчя чоловіка догляд. Але що саме тривожне, що більшість чоловіків також ігнорують це, або вони не вживають належних заходів.

Так що ж таке належну дію?

Є певні звички брати до уваги, коли ви починаєте дбати про ваші догляду за шкірою обличчя. Ось деякі поради, які допоможуть вам розпочати роботу у чоловіків догляд за шкірою обличчя:

* Пийте воду, багато. Вода корисна для загального стану здоров’я, воно є загальним радою пити не менше 8 склянок води в день.
* Купити вітамінні добавки. Щоб мати здорову шкіру ви повинні включити в свій раціон мультивітаміни. Особливо корисно для вашої шкіри є вітамін Е.
* Відлущування обличчя двічі на тиждень. Пілінг допомагає видалення мертвих клітин на шкірі обличчя, результат буде шкіру без домішок.
* Захистіть себе від сонця. Майте на увазі, робити це у здоровому способі, наприклад, якщо ви, Aore перебування занадто багато часу на відкритому повітрі з жаркою погодою. Дону, АОТ використовувати занадто багато, бо сонце блокатори містять хімічні речовини. В даний час навіть деякі зволожувачі мають захисту від сонця.

Пам’ятайте, що це все люди догляд за особою основного матеріалу. Люди мають різні типи шкіри, які мають свої власні проблеми. Ви повинні звернутися до лікаря, якщо ви помітили нічого дивного у вашій шкірі. Однак це поради допоможуть вам в тому, здоровіше, краще виглядає шкіра. Практичний результат, почати піклуватися. Мережі є багато інформації з цих питань і є хорошим місцем для початку.