хірургія століття тут це все, що вам потрібно знати

Ви знаєте стару приказку про очі людини є вікно в його / її душа? Це правда, що ви можете багато чого сказати про когось, вивчаючи і на його / її очах. Але що, якщо повіки опухли і опустивши? У цьому складному особи недолік, безумовно, може закривають вид (їх і ваш!).

Проблема століття, як правило, створюють видимість на втому, старі, і натяком важко читати для їх власника. І що ще гірше, їх бачення зовнішнього світу починає кілька заблокований, як штори не повністю відкритий у вікно зображення. Можна задатися питанням, якщо хірургічна процедура могла б допомогти і якщо так, то що б це тягне за собою?

Це, звичайно, варіант, щоб думати про хірургії століття. Наукова назва для цієї хірургічної процедури “блефаропластика”. Це операція, при якій пластичний хірург видаляє надлишковий жир або шкіру на верхній або нижню повіку або обох. Найкраще піти в авторитетних пластичного хірурга для початкової консультації, щоб побачити, що можна зробити. Перегляд “до і після” фотографії дасть вам гарне уявлення про те про можливі результати.

Обстеження зору пацієнта часто повинні бути виконані, а також медичний огляд. Верхня шкіри століття є розділ, найчастіше винуватцем перешкоджає баченню. Якщо бачення дійсно постраждати, вона може вважатися функціональним питання, а не просто косметична проблема. Це може бути небезпечним станом, з точки зору обмеження периферійного Перегляд у водінні. Якщо це так, медичне страхування часто покриває блефаропластика.

Операція буде включати в себе лікар, швидше за все, один, що спеціалізується на таких процедурах, відрізаючи шматочок надмірно відтягування шкіри з повік, а потім залишилися ушивання шкіри разом. Розрізи роблять в складки так, щоб рубців є мінімальним. Іноді інші процедури будуть виконуватися одночасно.

Ця процедура найчастіше робиться в амбулаторних умовах в клініці, яка спеціалізується на такого роду операції. Термін “амбулаторної” означає, що пацієнт йде додому того ж дня. У деяких випадках, однак, ніч проживання буде необхідно. Місцева анестезія з додаванням седативних, як правило, від обраного методу лікарями.

Там будуть синці, набряки і деякі болю післяопераційні, але вона повинна пройти протягом декількох тижнів. Застосування холодних компресів досить корисні, щоб допомогти більш швидкому загоєнню. За без рецепта знеболюючі або тих, приписані лікарем буде контролювати самий дискомфорт. Протягом декількох тижнів, пацієнт буде відчувати повне зцілення, і з’являться відпочивали, пильність і бути в змозі мати повну можливість перегляду зовнішнього світу.