хороший догляд за шкірою – введення 5 простих порад

Не було б дивно, якщо ви можете дивитися років молодше свого віку? Хіба не було відчувати себе добре, якщо люди хвалити вас на шкірі?

Гарна шкіра ознака того, що ви здорові, як всередині, так і зовні. Таким чином, хороший режим догляду за шкірою, щоб зберегти шкіру чистою і зволоженою повинна складатися з таких дій:

Порада № 1 – чищення

Очищає є обов’язковим зробити принаймні два рази на день, і вранці і вночі, тому що видаляє пил, забруднюючих речовин і мертві клітини з вашого обличчя. Без чистки, наші обличчя з’являться брудні, блискучими і нудно і не кажучи вже про бактеріальних інфекцій, таких як акне.

Щоб очистити обличчя Ну, масаж миючих засобів на обличчя круговими рухами за допомогою пальців, а потім змийте його через кілька хвилин. Акуратно промокніть обличчя сухим рушником і не тріть, як ваша шкіра тканина може розтягуватися і провисати з часом.

Якщо у вас чутлива шкіра або віддаєте перевагу щось природне на шкіру, використовувати натуральні миючі засоби особи, щоб змити щоденного нарощування, не позбавляючи необхідних природних шкіри атрибути. Ви могли оглянути вашу кухню і сад, домашні рецепти можуть дати вам хороший і красивої шкіри, а також.

Порада № 2 – відлущуючий

Отшелушивающие забезпечує більш ретельного очищення, чим очищення, як вона знімає верхній шар шкіри разом із сміттям і нарощування за допомогою використання природної відлущуючий агент, такий як сіль, цукор або пісок. Це запобігає від засмічення пори і допомагає стимулювати виробництво колагену, сприяючи зростанню нових клітин шкіри.

Пілінг допомагає зменшити зморшки і зробили вашу шкіру більш м’якою і тонкою. Рекомендується для відлущування принаймні, два-три рази на тиждень, залежно від індивідуального типу шкіри, але не перестарайтеся, як надмірне пілінг також може привести до пошкодження шкіри.

Порада № 3 – тонування

Тонування особи є частиною догляд за шкірою обличчя, яке багато людей нехтують. Тонізуючий не тільки видаляє сліди бруду і сміття, які залишилися після чищення, але також допомагає затягнути пори і зменшити ймовірність будь бактеріальної інфекції.

Порада № 4 – зволожуюча

Кожен повинен зволожувати, оскільки він допомагає зволожувати шкіру і запобігти її подальшу втрату вологи. В іншому випадку, шкіра стає сухою, починає лущитися, тріщини та свербіж. Зволожуючий може також забезпечити захисний бар’єр, щоб зупинити вологу вирватися зі шкіри.

Тому зволожувати щодня і на інших частинах тіла, а також для отримання гладкою, м’якою і еластичною шкіри. Кращий час для зволоження безпосередньо після душу, коли пори відкриті, так що шкіра буде поглинати зволожувач легко і швидко.

Для максимального поглинання зволожуючий крем на обличчя, стимулюють клітини шкіри, торкнувшись поверхні шкіри злегка після застосування.

Порада № 5 – сонцезахисний крем

Застосуйте сонцезахисний крем, коли ви йдете на відкритому повітрі. Найчастіше, старіння прискорюється через сонце. Сонячні промені шкідливі для нашої шкіри, що призводить до ліній, пігментних плям і зморшок.

Хоча наша шкіра виробляє вітамін D у присутності сонячного світла, дуже багато сонця на нашу шкіру може викликати рак шкіри. Таким чином, доцільно застосовувати сонцезахисні щодня, тому що це допомагає захистити від шкідливої ​​дії сонця, а також зменшити ознаки старіння.