ховається небезпека Манікюр та педикюр

Манікюр та педикюр стали звичайним розкоші серед американців. Не тільки для жінок, або, це не дивно бачити чоловіків мають ноги побалувати себе в місцевому салоні нігтя. Це задоволення доступне навіть для тих на бюджеті, оскільки легко створити свій власний імпровізований спа в комфорті вашого власного будинку і створювати дивовижні манікюр і педикюр. Тим не менше, якщо ви плануєте вирушити на ваш улюблений салон або курорт для вашого наступного манікюру та педикюру, є кілька речей, які ви повинні знати перш, ніж опустити ноги в педикюру джакузі.

У першу чергу, це факт, що не всі манікюрні салони і спа-центри будуть створені рівними. Вони можуть виглядати однаково на всередині або зовні, є співробітники з такою ж зарплатою, і заряд тими ж цінами, але є істотні відмінності. Подумайте про ресторани в вашому місті – принаймні один з них, ймовірно, є (або була) непрохідний бал санітарного контролю, що ти в блаженному невіданні, як ви шарф вниз, що тарілку спагеті ви з’їли багато разів раніше. Ну, те ж саме відноситься з цвяхами салонів і курортів. Не впіймаєш сальмонелами або см. Оцінка санітарний контроль відповідав, коли ви входите, але існують стандарти, що ці місця повинні затримати того, щоб безпечно обслуговувати своїх клієнтів.

Вирушаючи в салон для манікюру та педикюру, бути спостережливим співробітників і вашого оточення. Після завершення педикюр, переконатися, що ванна для ніг було осушено і ретельно очистити за допомогою антибактеріального рішення. Годинники працівника для того, щоб ванна була не тільки легко витерта, але протерти щіткою і чистіше. Як розкішний і втішна, як ці теплі ножні ванни може здатися, вони є ідеальним місцем проживання для багатьох видів бактерій, коли очищаються належним чином. Не тільки ці ножні живлять таких інфекційних бактерій, але вони також містять волосся і шкіри частини від попередніх клієнтів. Один авторитетний салон в Каліфорнії був закритий, коли жінки почали відчувати великі, хворобливі нариви на ногах після отримання педикюру. Це було встановлено, що через неправильне санації ножні. З манікюр, використовуваних інструментів (пінцети, пилки для нігтів, кутикули палички тощо) повинен бути просочений дезинфікуючим засобом, щоб запобігти поширенню мікробів від одного клієнта до іншого. Якщо клієнт порізав під час манікюру, він забезпечує запис для шкідливих бактерій і може бути дуже небезпечним, якщо салон належним чином не верифицируется їх обладнання.

На додаток до ретельного очищення їх інструменти, манікюрниці повинні також забезпечити їх робочої станції належним чином очищені між клієнтами. Це означає, що чисті рушники паперу і очищуючий розчин (наприклад, лізолу або Clorox) повинен бути використаний, щоб витерти робочої області, щоб запобігти поширенню мікробів і бактерій.

Перед тим як йти отримаєте ваш наступний манікюр чи педикюр, є кілька корисних порад, щоб захистити себе. Розпитайте про салон або спа ви плануєте відвідати і подивитися, якщо є якісь скарги про обслуговування. Як тільки ви там, попросити показати ліцензію майстра з манікюру і шукати дезінфікуючими контейнерами – будьте впевнені, рішення свіжо і не старий. Це цілком прийнятно, щоб принести свої власні інструменти для манікюру, тільки щоб залишитися на безпечній стороні.