фракціонування лазерної – робить те, що робить лазер Fraxel

Ви бачите рекламу та оголошення для удару свисту фракціонування лазерів і диво-вони означають Fraxel? Чи є вони те ж саме? Якщо ви не запитаєте, і дізнатися, що це Fraxel, це не так.

Лікарі і курортів по всьому помічають підвищений інтерес до косметичних процедур, і багато компаній лазерних відреагували на попит. Вони зробили це легко для кого, щоб запропонувати те, що звучить як новітня і найкраща в області технологій.

Це не дивно, тому справжньої лазерної Fraxel дійсно забезпечує чудові нові технології для ліквідації наслідків від віку і дії сонця на шкіру. Робочі нижче поверхні шкіри шар, який він залишає недоторканими, Fraxel впливає тільки певні клітини (це і є “фракціонування” частина). Прекрасно управляється комп’ютером і рівномірно розподіленим, лазер проникає в тисячі крихітних пакетів пошкодженого колагену і усуває ці клітини-і це стимулює шкіру, щоб замінити їх, виробляючи нові, свіжі колагенових і еластичних тканин.

Який же результат? Гладка текстура шкіри, зменшення розміру пір, тоноване і підтягнута шкіра. Fraxel видаляє лазерним коричневі плями, в тому числі меланодермії (“маска вагітності”) і розгладжує зморшки. Це провідна лікування шрамів від вугрової висипки. І, в силу своєї технологічної складності, Fraxel лазерного лікування не тягне за час відновлення.

То чи варто дивуватися, деякі лікарі хочуть, щоб ви думають, що їх “фракціонування лазер” робить те, що лазер Fraxel робить?

Справжнім експертом шкіри буде інвестувати в реальні угоди, такі як фактичне Fraxel SR 1500. Ті, хто побажає взяти ярлики будуть купувати те, що по суті є «ящик» з багатьма наконечників доступні. Це позбавляє їх від необхідності інвестувати кошти в ці лазери наконечників наслідувати. Щоб спробувати наслідувати Fraxel, вони будуть купувати “фракціонування наконечника.” Тоді вони стверджують, що це так само добре і дає той же результат.

Ну, імітація є форма лестощів. На жаль для споживачів, ці пристрої просто не можуть дати той же результат. Справді, іноді вони виробляють круги і смуги або, що ще гірше, опіки. Багато працюють на довжинах хвиль, які експерти не вважають дробові взагалі.

Істинна Fraxel може бути індивідуалізований до потреб кожного клієнта, а також забезпечує безпечне, рівномірне і видатних результатів. Але немає ніякого швидкого і легкого маршруту для лікарів, щоб використовувати цю передову технологію: спеціальна підготовка є єдиним способом дізнатися, як краще адаптувати Fraxel лазерного лікування для кожного клієнта.

Це у ваших інтересах як споживача, щоб переконатися, що ви отримуєте як справжнє стані найсучаснішої технології, і добре обізнаними і належним чином підготовлених фахівців для її експлуатації. Рада сертифікованих дерматолог зрозуміти потреби вашої шкіри і краще лікування. Не забудьте запитати, і переконайтеся, що ви отримуєте справжню Fraxel лазерного лікування.