стає все менш розв’язно – щоки скорочення і особа підйомники

Якби існував конкурс на ідеальний щоки, премія піде на Mariah Carey. про це не може бути двох думок.

Описаний як щось середнє між лялькою Капусти і аніме, Мерайя отримала тільки потрібну кількість у пухких щоках, щоб відповідати решті її кривими. Але що, якщо у вас є щоки, які є занадто товстими і вихвалялись вашому обличчі?

Для людей, які занадто багато жирової маси в своїй щоки, щічної жиру процедури видалення може бути хорошим варіантом. Посилаючись на щічної колодки розташований в щоки, ця косметична процедура хірургії використовує лицевої хірургії в Беверлі-Хіллз і особа методи ліпосакції.

У щоку операції по зменшенню жирових відкладень щічної видаляються через розріз, зроблений в роті. Шрами не видні і приховані в порожнині рота пацієнта.

Протилежністю цьому процедура пластичної хірургії є щоку процедури імплантат, який може повніти провисання щік і додати більше визначенню зовнішності пацієнта. Це підтяжка обличчя у процедурі компонент Пасадені, як вважають, були зроблені використання Майкла Джексона і його сестра Латойя Джексон і навіть Шер.

Якщо ви відчуваєте, ваші щоки занадто пухкі для вашого обличчя і може використовувати трохи де-пихкаючи, ви можете увійти в контакт з пластиковою хірургії Інституту Каліфорнії. Наші передові хірургічний інститут пропонує прекрасні умови і навчені факультет для підтяжки обличчя в Пасадені процедур хірургії.