нігтів благоустрою – як зробити ваші нігті

Кричущі кігті покриті нейл-арту може завершити святковий вигляд. Зелений, червоний, білий і багато блиску те, що зробить вас блиск за партійними днів. Грайте з квітами і нехай дівчина в вас вивести “творчості, демонструючи вашу жіночність, носячи нігтів на ваших нігтях. Вам не потрібно довго кігті нести нігтів. Нейл-арт може бути застосована як до фізичних, нігтів і нарощування нігтів, короткі або довгі. Показати свої художньо пофарбовані нігті, вкриті блиск і мерехтіння, що робить кожен рясніють ваш діамант інкрустований нігтів.

Щоб потрапити в святковий настрій вам не потрібно йти з гучними кольору, блискітки або стрази. Ви можете розробити свої власні ідеї і теми. У вас є вибір, щоб дотримуватися квітковий, лінії мистецтва, геометрії, мистецтві сцени, використовуючи сухі квіти і установка стразами на ваші нігті фарбою. Це повністю залежить від вас, якщо ви хочете додати трохи кольору і нервувати? Якщо ви є любителем квітка то нехай казковий квітковий орнамент створити свій власний персональний сад! Саме чудове в нейл-арту в тому, що ви можете вибрати будь-який дизайн і нехай ваша уява бути межа. Все, що має значення в мистецтві нігтя багато практики і терпіння. Так, забрати свої кисті і починайте малювати отримаєте великий день.

У вас навіть є вибір, щоб відповідати кольору, друк вашого спорядження, або мати ту ж тему нігтів в різні кольори – вибір залишається за вами! У вас є вибір між використанням акварелі як лак для фарби, просто пам’ятайте ущільнення їх з верхнім шаром для глянцевих, що закінчений вигляд. Ідеальний спосіб узгодження нігтів відтінків з вашого спорядження, коли лак такого кольору немає в наявності. Змішайте правильний колір, щоб відповідати Вашому обладнанню, і нехай ваші художні здібності світитися, малюючи за тією ж схемою.

Кращі з нігтів кольору можуть бути осоромлені, якщо форма і нігтьова пластина не в хорошому стані. Лак для нігтів буде не в змозі дати потрібний гладкий блискучий результат, якщо нігті не дуже добре збереглися. Коротше кажучи, “полотно”, що ви збираєтеся малювати на повинна бути гладкою і гарної форми. Гладкість може бути легко досягнуто за шкірою буфер, використовуваний на ніготь, слід пам’ятати тут є те, що полірування ударів повинно бути зроблено у напрямку до вільного краю – тобто в напрямку росту нігтів. Ніколи не використовуйте металеві файли або нігтів фрези стригти нігті, як вони можуть пошкодити нігтьову пластину приводить до роздробленості, а також викликаючи канавками.

Завжди використовуйте щедра допомога кутикулу крем для видалення омертвілої шкіри і повісити навколо нігтів кутикули. Використовуйте апельсинової паличкою покриті шерстю, щоб підштовхнути шкіру назад, щоб дати, що додаткового захисту.

мати на увазі

Добре підготовлені чисті і ясні нігтів, що вам потрібно, щоб почати с. Дві речі, які вам потрібно, щоб дійсно мати на увазі, перш ніж почати хороший манікюр і ваш вибір і якість нігтів кольору дійсно має значення. У вас є безліч нігтів фарби на вибір, від нейтральних до яскравих і мерехтить і блищить. Вибір ваша фарба повинна бути спокусливою, гучні кольори, які повинні задовольнити найкоротший з нігтів. Верхній шар, будучи останнього шару, повинні залишити високоглянцевого закінчений вигляд.

Кольори малювати нігті:

Там немає спеціальних фарб, просто звичайний сайт кольори, які використовуються в оздобленні нігтів. Використовувати знімач кисть, щоб зробити прямими або зігнутими лініями. Розставити інструмент або зубочистку, щоб закласти ці хитромудрі візерунки на нігтях. Переконайтеся, що ви почніть малювати тільки тоді, коли пальто лаку для нігтів повністю сушать і є базовий шар внизу, щоб захистити вашу нігтьову пластину. Після створення дизайну за вашим вибором, дайте йому висохнути і завжди запечатати дизайн з герметиком пальто. Ви можете включати конструкції з сухими квітами, стразами, Bindis і т.д.

Як використовувати висушені квіти:

Манікюр нігтів, переконайтеся, що ви позбутися від кремів і масел застряг на ваших нігтях для кращого прилипання результати.

Нанесіть краплю ізолюючий шар в області, яку Ви хочете помістити квітка, забрати квітка з пінцетом і злегка натисніть на, де ти поклав краплю ізолюючий шар і утримувати на місці.

Зачекайте, поки вона висохне. Застосовувати будь-які додаткові точки за допомогою інструменту розставити або зубочистки. Використовувати знімач щітка для тих, хто довго мазки фарби. Нанесіть тонкий верхній шар, щоб запечатати дизайн і висушіть.

Використовуйте Bindis як цвях наклейки:

Очистіть поверхню нігтя, щоб видалити всі сліди бруду і масла. Виберіть дизайн і розмір, який ви хочете використовувати, а також чи хочете ви використовувати його на пофарбовані або просто нігтями. За допомогою пінцета підійміть бінді і помістити його на цвях, натисніть на неї твердо прив’язавши його з ізолюючий шар. Нанесіть два шари, щоб запечатати в бінді твердо і повторити процес на всіх інших пальців.

Ви можете змішувати і поєднувати точки або лінії, щоб створити шаблон навколо Bindis або навіть посипати тонкий блиск на вологий шар герметизації.

Для тих, сліпучої нігтів:

Пофарбувати нігті з приглушеним або кричущі кольори або у вас є вибір, щоб залишити їх природними. Якщо ви хочете, щоб піти з класичний вид блідий колір, то це ваш кращий вибір. Покрийте весь ніготь з верхнього шару, використовуйте пінцет або апельсинової паличкою змоченою підібрати і розмістити стразами на вологий шар лаку або верхній шар. Дайте йому висохнути і закінчити з іншим ізолюючий шар. Тут я повинен додати, що в поєднанні з стразами французького доглянуті нігті виглядають абсолютно порізи, особливо для жінок, які йдуть на класичний стиль. Якщо ви не хочете мати sparkish кігті, то це кращий варіант для вас.

Тепер, що я ясно дали зрозуміти основи нейл-арту, і ноу-хау для вас, щоб оволодіти майстерністю, це час для вас, щоб продемонструвати свої проекти, щоб світу.

Я впевнений, що з «крок за кроком» тепер у вас є можливість зробити винятковий дизайн. Ви готові створити деякі чарівний, чудовий шматок нігтів для себе і своїх друзів. Зробити шедевр на ваших нігтях, створюючи унікальний дизайн і зробити нігті великі новини!