знати про утилізацію прострочених ліків

Багато хто з нас є старі та прострочені ліки чахне в нашій аптечці. Насправді все, що ми є пункти, на наших полицях, що більше не є корисними. Актуальною проблемою є те, що ми не знаємо, що повинно бути зроблено з ними. Промийте їх у туалеті? І не кидайте їх у відходи сміття? А може бути, якщо ви не впевнені про те, як позбавитися від прострочені ліки, продовжуйте читати на більш корисні пропозиції.

Є багато людей, які продовжують кидати прострочені ліки у відходи сміття, як звичка. Це може бути, проте небезпеки для нашої екологічної обстановки, як вона може потрапити в нашу грунт, створюють небезпеку для нашої атмосфери. Інші вимивання відходів та застарілих препаратів може вважатися самої відмінною технікою, тому що більше не залишається ризик дітей і домашніх тварин випадкового проковтування цих препаратів. Насправді промивання препаратів, а також становить екологічну небезпеку. Насправді, сліди впевнений ліки дійсно були знайдені в системах водопостачання.

Там же залишаються інші кілька варіантів. По-перше, увійти в контакт з вашою аптеці. Багато аптеки тепер у програми утилізації наркотиків на їх місці. Вони б прийняти у вас прострочені ліки і стежити за тим, що вони схильні з в правильний шлях. Якщо ваш фармацевт не прийняти у вас закінчився наркотиків, він може є пропозиція для вас, так що перевірити. Інший варіант полягає прийняти будь-які старі таблетки і розтерти їх. Повернути їх в безпечній для дітей пляшку і поставити контейнер всередині численні товсті поштовий замок штучні пластикові пакети або товстий пластиковий контейнер.

Далі зверніться в місцеве небезпечних розтрачувати по дрібницях об’єкта, щоб побачити його рекомендацій. Якщо ваше місто або муніципалітет має веб-сайт, майже напевно Інструкції з розміщення небезпечних відходів системи. Дивіться, якщо медицина, а в списку. Якщо це так, ви можете або привести його до небезпечних розтрачувати по дрібницях сайту або встановити його для підніміть на обрану дату. Навіть якщо нічого не заплановано на сайті, ви могли б назвати послуги або подивитися, якщо це те, що йому вдається, або якщо він має пропозицію. Якщо у вас є ліки сидять давно його роботи поза дату, будь ласка, будьте пильні всі альтернативи у вас є, перш ніж викинути його геть.