зеленого чаю в косметичних

Більшість варіацій чаю є результатом виробничих процесів: ці теми чайного листя різних рівнів окислення. Після того, як листя були зібрані, їх сушать на сонці, поки вони не зморщуються і в’януть. Згодом вони згорнуті в цілях розриву їх поверхні: хімічних речовин усередині потім реагувати і почати бродіння. Отже, листя змінюють колір – вони починають яскраво-зелений, але зміниться на червоний, і в підсумку чорний. Як тільки вони будуть повністю ферментований, листя знову сушать і готовий до використання.

Зелений чай є трохи відрізняється, оскільки, хоча його сушать як чорний чай, він не знітився. Отже, вона не піддається той же рівень окислення. До речі, червоний чай частково ферментований.

Я вважаю, зелений чай, щоб легкий смак і трав’янистих, в той час як чорний чай набагато сильніше.

Є більше семисот хімічних речовин, присутніх в чаї, в тому числі поліфеноли, вітаміни і амінокислоти. Чай є за своєю суттю анти-канцерогенні, антиоксидантну та протизапальну, і з його змістом таніну, це також терпким і охолодження.

Пити чай також є відмінним засобом для запобігання карієсу, через високу присутність фтору, і це також допомагає знизити кров’яний тиск і рівень холестерину. Крім того, антибактеріальні і, отже, великий компонент для натуральних продуктів по догляду за шкірою, так як вона забезпечує значну захист проти грам-позитивних і негативних патогенних бактерій.

Ще одна причина Зелений чай особливо хороший для вас, що він містить EGCG (також відомий як епігаллокатехін галлат) речовина, яка не може бути знайдений в іншому місці: з протираковими і протизапальними властивостями, EGCG може допомогти запобігти пухлини шкіри.

Це для всіх зазначених вище причин, що зелений чай є популярним вибором в органічних продуктів по догляду за шкірою, такі як Inlight антицеллюлитним маслом.

Так дозволяє підняти кухоль у дивовижний інгредієнт, зелений чай: Ура!