загрожує до шрамів від вугрової висипки і лазерне лікування

Акне може бути настільки психологічно пошкодження, що вугор змушені шукати лазерне лікування. Лазерне лікування не може бути їх перший варіант, але безжальної хвороби акне не слабшає.

Відхід від звичних для місцевого лікування акне не слід сприймати серйозно. Серйозного розгляду і консультацій треба шукати. Лазерне лікування акне ставить вас на порозі хірургії. Це не повинні прийматися всерйоз.

Сьогодні людське обличчя працює на набагато більше, ніж будь-яка інша частина тіла. Переважна більшість робіт на обличчі виборних роботи. Що означає, в більшості випадків, вам доведеться платити, немає страхового покриття.

Якщо ви обмірковуєте шукає цю форму лікування, попросіть вашу страхову компанію, чи платять вони для цього виду робіт. Ви повинні бути фінансово укріплених коли ви лізти в цих водах.

Ін’єкції ботокс, лазерне видалення волосся, хімічний пілінг, лазерне шліфування шкіри, пластика повік і лазерне лікування акне являють собою лише деякі з виборних областях. Коли ви чуєте слово виборні від вас страхового представника, Ви повинні досягти в свою власну кишеню.

Для жінок, які страждають від прищів і шрамів від вугрової висипки, я відчуваю вашу біль. 90% всіх косметичних процедур, що виконуються в 2004 році проводилися на жінках. Найбільш вражаючим аспектом приходить тоді, коли ми чуємо, що в порівнянні з 2003 роком, ця цифра представляє собою 50%-ве збільшення!

Майте на увазі, медична наука добилася фантастичних успіхів через нові технології, але хтось повинен зробити вибір, щоб лежати на столі. Медичні дослідження приводиться в дію були ніші ринків. (Ей! Це інтернет розмови!).

Порівняно з минулим роком збільшення на нехірургіческіх процедур зросла приблизно на 60%! Що дивно, але зрозуміло. Неймовірна технологічні прориви в медицині, безсумнівно обв’язувати цю цифру. Але ще раз кажу, люди прийняття рішення, щоб піднятися вгору по цих таблиць.

Американці витратили понад $ 13 млрд. у минулому році на обличчі роботи. Знаєте, що? Цілих 30% від пирога прибутку з кабінету лікаря. Вони посміхаються всю дорогу до банку з тими типами фігур. Майже змушує Вас відчувати, що вони не збираються, щоб спробувати покінчити з акне гусака. Це несе золоті яйця!

Остаточне рішення шукати лазерна процедура для вашого шрамів від вугрової висипки повністю ваша. Але воно має бути прийняте на основі консультацій з родиною та відповідних медичних фахівців.

Розглянемо наступні можливі ускладнення, які можуть виникнути з використанням лазерного процедури.
• Мілія, вони маленькі білі пухирці. Можливо, що вони можуть з’явитися в області лазером.
• гіперпігментація, світліше кольору шкіри, а іноді і гіпопігментація, темніше кольору шкіри. Може виникнути в оброблених лазером області.
• Повернення із страшних герпес. Знову навколо обробленого лазером області.
• Можливо, буде потрібно прийняти антибіотик протягом семи до 10 днів після цього, для покриття ризику інфекції.
• Набряк є загальним після процедури.
• Рубці можуть виникнути, хоча це буває рідко.
• Курцям доведеться відмовитися від своєї звички під час цієї процедури. Ймовірно, це, безсумнівно, кращий “ускладненням” всіх.

Існує так багато більше, щоб розглянути, коли розглядають використанням лазерної обробки на шрамів від вугрової висипки. Завжди звертайтеся за консультацією перш ніж робити які-небудь остаточні рішення.