відкритий засмаги три загальні практики ви повинні уникати

Кожен день ви знайдете людей, які використовують Інтернет і пошук відкритих засмаги. Так чому ж ви думаєте, вони це роблять?

Коли люди хочуть отримати інформацію, вони йдуть в Інтернет. Як правило, вони мають на увазі щось, чого вони хочуть, проблеми чи потреби, вони повинні вирішити. Ви можете отримати начерк того, що вони бажають, дивлячись на пошуковий запит вони будуть використовувати. Можна розділити пошукачів на дві окремі групи. Або шукачів задоволень (пошук вигоди, прибутку, задоволення, особистісний розвиток, просвітництво, розваги і т.д.) або біль Avoiders (прагнучи уникнути хвороба, біль, витрати, зобов’язання, старію, дивлячись погано, і т.д.)

Коли будь-який веб-серфер пошуків на відкритий засмаги, вони можуть мати позитивні або негативні мотивації. Тут, у цій статті ми будемо мати справу тільки з тими, на негативній або біль ухилення від мотивації сторін. Ми будемо розглядає три з дій або помилок, які такого роду людина хотіла б самим уникнути.

Щоб зрозуміти загальну ситуацію в цьому, ви хочете знати, що засмага на відкритому повітрі безпечно можливо.

Ви також можете познайомитися відразу з декількома специфіки проблеми чи потреби. Пункти, як розуміння здорового засмаги можна. Отримання щоденних сонцем на ваше тіло здоровим, коли все зроблено правильно

О.К. Саме те, що нам потрібно уникати? І так само, навіщо нам потрібно було, щоб уникнути цього?

Цілком логічно, що, коли ви опинитеся того, щоб впоратися з бажанням здорового засмаги, ви повинні переконатися, що дотримуватися цих порад уважно, то найпростішим способом буде обмежити перебування на сонці. Основна аргументація у цьому є те, що в це вже занадто небезпечно. Скільки саме уникнення достатньо? Тримайте відкритий сеансів засмаги до 15 хвилин. Так тримати до трьох разів на тиждень. Це дозволить побудувати гарний здоровий засмага.

Отже, на цьому фоні і аналізу, нижче наведено 3 очки вам дійсно потрібно ретельно уникати:

Перш за все, тримайте сеансів засмаги обмежена до 15 хвилин. Основні міркування для цього це дозволить побудувати гарний здоровий засмага.

Яка кількість уникнення вам потрібно? Свої тренування три рази на тиждень.

По-друге, легко йти на сонцезахисні креми. Чому це відбувається? Ви повинні тримати використання сонцезахисних кремів до мінімуму, оскільки вони містять хімічні речовини, які є потенційно небезпечними для Вашої шкіри і загального стану здоров’я. Використовуйте мінімальне сили, такі як SPF4 якщо ви використовуєте сонцезахисний крем.

Просто як ми можемо сказати, що вважається досить або занадто багато? Краща практика показує, що 15 хвилин на сонці 3 рази на тиждень добре. SPF4 лосьйон для засмаги добре також.

Третє і, нарешті, уникати будь-яку ціну можливість отримання опіків від сонця. Біології, що за те, що засмага не здорово, боляче і якщо ви обпектися знову і знову, ви можете пошкодити шкіру на постійній основі. Якщо ви якимось чином отримати опік, поставити деякі Алое Віра сонячних опіків гель на опік відразу після цього.

Це тоді досить уникнення, коли те, що? Розробка здорового засмаги повинна бути мета. Робити це повільно і в обмежених сесій експозиції зробить досвід безпечної і здорової.

Коли вам уникнути цих трьох проблем ви будете в значній мірі усунути негативи. Це має велике значення у вирішенні, видалення або уникнути будь-які проблеми ви можете мати про здоровий відкритий засмаги досвіду.