волосся перехворівши для товстих фігурної стрижки

Це може бути дурне питання, це займає багато часу, щоб випрямити товстої фігурної стрижки з деякими управління завивають і телевізором з плоским залізом. Мені було цікаво, якщо ми можемо отримати перехворівши для цього виду волосся?

По-перше, існує кілька різних способів випрямлення волосся. Релексерс мати “луг”, і вони в основному занадто сильними для волосся, хоча вони можуть бути використані при нанесенні кваліфікованого стиліста. Більшість продуктів випрямлення в основному “завивка” або постійних хвиль, які зачесане у волосся, і вони будуть випрямити волосся. Це в залежності від курсу різних волосся.

Тіо (тіогліколят) релаксатор. Це насправді Texturizer і він призначений для кучеряве або хвилясте волосся. Є кілька хороших продуктів там: Раск Радикальний, що запобігає скручування, Redken Вертикальна, L’Oreal X-Tenso, Matrix Opti-гладкою. Вони всі професійні процедури. У деяких досліджень, щоб з’ясувати, чи є авторитетні салони у вашому регіоні, які пропонують послуги.

Тримайтеся подалі від луг (гідроксид натрію) релаксанти, або гідроксид кальцію розслабляє. Вони не призначені для такого типу волосся і не буде виробляти результати, які ви шукаєте.

Тіо, вироблятиме м’які блискуче волосся, що буде набагато легше випрямити, але ви все одно будете в змозі носити ваші волосся кучеряве або хвилясте, якщо ви хочете. Хвилі або кучері просто бути більш вільним, більш гладкою і блискучою.