Природні краси та здоров’я – коли новий не може бути краще

Омега-3 жирні кислоти і білки є великими для здорової шкіри. Волосся, шкіра і нігті в основному з білка, хоча мінерали, вітаміни і фітохімічних ми отримуємо від кращий тип вуглеводів – фрукти і овочі – це теж важливо, якщо догляд за шкірою є вашою метою.

Білки необхідні для відновлення клітин, важливо, щоб енергетичні рівні, балансуючи рівень цукру в крові, і бере участь у виробництві глутатіону. Глутатіон є важливим антиоксидантом і антиоксиданти є важливими компонентами є ваш шлях до краси.

Так що деякі хороші джерела білка, які є декілька недостатньо представлені в нашій середній дієти?

Риба чудово, оскільки це поставляє як білка і омега-3 жирних кислот, які, як вважають, сприяє здоров’ю шкіри. Жирної риби, як лосось, тунець, тріска і скумбрія хороші природні джерела омега-3, які мають перевагу уникнення рефлюкс проблема, пов’язана з багатьма добавки риб’ячого жиру. Будучи всього продовольства, ці риби також DMAE, яке відмінно підходить для захисту клітинних мембран і підвищення тонусу шкіри. (Angyal) Рекомендовані джерела DMAE з риби анчоуси, сардини і лосось.

Консервований лосось є хорошим варіантом, в цілому. Хоча це може здатися дивним, щоб заохочувати людей, щоб з’їсти консервований лосось більш свіжий лосось, вона має деякі важливі переваги, які є прямим наслідком методів ведення сільського господарства для свіжої риби. За словами Еріка Angyal, автор чудову шкіру в 30 днів, консервований лосось, як правило, дикий лосось. Дикий лосось і лосось, який був піднятий у переповнених ручки зроблені з мережі (думаю, підводний клітина батареї), є кілька важливих відмінностей у поживної цінності.

Їжа вирощеного на фермах лосося годують дуже відрізняється від того, є дикий лосось. Дикий лосось їдять інших жителів моря, таких як креветки і криль. І саме ця дієта, яка дає їм прекрасний рожевий колір, який ми пов’язуємо з лососем. З іншого боку, вирощеного на фермах лосося годують соєвих гранул та інших харчових продуктів на основі зернових, яка змінює їх співвідношення незамінних жирних кислот. Вони стають характеризується більш високим вмістом насичених жирів і омега-6 жирні кислоти (лінолева кислота), які ми отримуємо багато в нашому раціоні в будь-якому випадку, і їх рівні корисні омега-3 жирні кислоти стають нижче. Враховуючи, що весь сенс багато людей їдять рибу, щоб змінити це співвідношення дуже самі по собі, це, здається, заперечує точку декілька.

Додатково до цього, вирощеного на фермах лосося, як і їхні колеги в птицю і яловичину промисловості, годують антибіотиками, щоб зберегти їх здоровими і захистити інвестиції фермера. Існує очікування ефективності та ринкової вартості, який визначає тип умов лосося рости дюйма Щоб компенсувати відсутність рожевого кольору, кольору додав, що може бути зроблено як природним, так і синтетично. Чи є вони натуральні або синтетичні, як правило, до фермера.

Це не означає, вирощеного на фермах лосося погано, або не має омега-3 жирних кислот. Він робить, і це краще, ніж нічого. І свіжа риба прекрасна їжа. Але, як і їдять яйця, вільні від діапазону в перевазі до батареї яйця клітці, дикий лосось є нескінченно більш корисними для здоров’я вибір.

Література: електронної Angyal, чудову шкіру протягом 30 днів (Лотіан, 2005)