Видалення волосся з цукром

Процес видалення волосся не потрібно буде болісно дорогий процес. Зрештою, ще до всіх цих хімічних епілятори, лазерне лікування і процедури електролізу стало в моді, люди були використанням методів обсахаріванія віків. Вже тоді люди воліють обсахаріванія воском, тому що перше є менш болючим. Цукрова паста для цього метод видалення волосся як правило, тільки приєднується до тіла, а не шкіри, який викликає мінімальні пошкодження. Віск, з іншого боку, може бути дуже болючим, тому що віск приєднується як до шкірі та волоссі. Так що це останній метод може стати болючим, коли шкіра випадково зірвав з волосся.

У ці дні, Є так багато цукру пасти доступні для обсахаріванія – і деякі з них неймовірні дороги. Хоча є деякі з «особливими» смаків, як фруктових обсахаріванія паста, кінцевим результатом є практично те ж саме. Зрештою, ці продукти для видалення небажаного волосся, а не для їжі. Якщо ви хотіли б спробувати метод без обсахаріванія всі долари літати, ви можете просто зробити свій власний домашній цукор тіла. Це досить легко, але потрібно трохи нагляд в процесі приготування, так що він виходить з потрібної консистенції. Дві речі, які ви повинні пам’ятати, однак: правильний підкладці і правильній температурі.
Субстрат означає, що фактичні інгредієнти для пасти, які Ви будете використовувати: найбільш поширеними є мед, лимонний сік, патоку і цукор. Температура означає, що потрібно готувати ці в потрібний момент плавлення, так що воно стає рідким, але податливий. Це необхідно, щоб досягти узгодженості схожий на товстий кулька кленовим сиропом. Крім того, важливо, Цукрова паста при кімнатній температурі, так що ви не обпектися під час самого процесу обсахаріванія. У той же час, паста не охолонути і стати льодяники.
Найпростіший рецепт для домашнього цукру тіла полягає в наступному:

1 чашка білого цукру
Сік з половини лимона або 3 ст.л..
¼ чашки меду
1 ст. патоки

Просто об’єднати всі інгредієнти і нагрійте їх в мікрохвильовій печі протягом 2 до 3 хвилин або поки не бульбашки. Як тільки він починає пузиритися, видаліть його з духовки і акуратно перемішати. Консистенція повинна бути гладкою, але дуже товстий. Якщо ця послідовність ще не гладкий, як кленовий сироп, просто поверніть суміш в мікрохвильовій печі і тепла протягом ще 30 секунд до 1 хвилини. Змішати. Перевірте відповідність знову. Повернення в мікрохвильовій печі, якщо необхідно. І нехай тоді цукрової пасти охолонути рекомендується перед початком експлуатації.
Якщо ви віддаєте перевагу використовувати каструлю на звичайній печі, змішайте ті ж інгредієнти і місце на повільному вогні. Дайте суміші варити 5 до 10 хвилин після закипання і перевірити, якщо потрібної консистенції була досягнута. Якщо ви хочете прискорити цей процес