як віск волосся на обличчі, дівчинки

1.Think про купівлю воску цукор / мед віск або який-небудь інший вид Зростаюча пов’язаних зміцнення рідини. Мед віск дуже начальника, бере волосся чистими, і робить шкіру дуже м’якою і гладкою. Хоча трохи дорожче, але воно того варте!

2.Якщо ви купуєте віск, крім цього, в більшості з них з великими кривими шматочки тканини. Це, як кажуть, щоб видалити волосся.

3.Get “Popsicle-палки”, як той, який лікарі використовують, щоб перевірити мигдалин. Вони працюють дуже добре для нанесення воску.

4.Now у вас є свої поставки, думаю, маючи хтось зробить це за вас. Якщо це занадто незручно, знайти велике дзеркало і помістіть його так близько, як до вас без необхідності тримати його. Ви можете сидіти на своїй раковині у ванній, або якщо у вас є у вашій кімнаті, яка чудово працює!

5.Apply воску з “Popsicle-палки”, або те, що ви вибрали, і скоротити до половини дюйма широкий чистим шматком тканини, і зробити його про тих пір, поки одна сторона ваших губ.

6.Apply тканину і протріть її добре, і почекайте приблизно 10 секунд, втираючи його в так складно, як ви можете, не шкодить собі.

7.For тих з вас все ще застрягли на номер 5, це не боляче, що багато. Хіба хто-небудь вщипнув вас? Ось як він відчуває, як близько половини другого, а потім це стає дійсно поколювання.

8.Repeat кроку 5 на протилежній стороні, а потім повторити ще раз в середині верхньої губи.

9.If ви отримуєте почервоніння, використовувати дитяче харчування. Дитяча присипка може допомогти з почервонінням.

10.Viola! У вас є верхня губа взяті з попка немовляти!

Детальніше інші безкоштовні статті про макіяж і красі тенденцій.