міні-підтяжка обличчя або вихідні-підтяжка обличчя-

Міні-підтяжки обличчя також іноді називають “вихідні підтяжку обличчя.” Це тому, що ви можете відновити з неї всього за два дні. Мета процедури полягає в підвищенні ключовою області обличчя з меншим стресом або витрат, ніж звичайні підтяжки обличчя. Він може виправити дрібні провисання навколо лінії щелепи, шиї та щік.

Це фантастичний варіант, разом з шкіркою VI, для тих, хто вперше, починаючи досвід старіння, але не хочете чекати, щоб пройти більш інтенсивної хірургії. Ви можете отримати вже у віці тридцять, якщо ви шукаєте виснаженим, коли ви знаходитесь капелюх довго.

Міні-підтяжка обличчя фокусується на конкретних областях, як шия і складки носа. Невеликі розрізи із застосуванням ендоскопічної технології підтяжку обличчя використовується для віддаленого і перемістити лицьовій тканини так що обличчя виглядає більш пружною, напружене і resculpted. Зазвичай це незначні провисання навколо щік, щелепи і шиї, що потребує вирішення.

При стандартній підтяжки обличчя робиться весь зовнішній вигляд людини підвищується за рахунок зменшення зморшок і провисання протягом всього обличчя. Міні-підтяжка обличчя обмежені в деякому сенсі. Наприклад лобі або брови насправді не розглядаються такого роду операції. Однак ви побачите значні результати в нижній частині обличчя.

Причиною міні-підтяжка обличчя називають низьку напругу, тому що це не як інвазивні як повна підтяжка обличчя або навіть підтяжки брів. Ендоскопічний паличка являє собою пристрій, який використовується як трубка, через яку інші хірургічні інструменти вводяться. Малий розріз виконані навколо області особи, що підлягає лікуванню, і ендоскоп вводиться. Невелика камера також вставляється під шкіру так, пластичний хірург може бачити те, що він робить. У повній підтяжки обличчя деяких великих операція не потрібна. Ці типи особа підйомники часто згадуються як “вихідні підтяжку обличчя” у зв’язку з тим, що пацієнти перебувають в і без багато болю або стресу.

Вартість міні-підтяжку обличчя робить його доступним для більшості людей. У той час як стандартні процедури може бути дуже ефективним, пацієнти іноді не бажають витрачати багато грошей, щоб виправити незначні проблеми. Так як міні-підтяжки обличчя є менш складним і операція коротше, то може бути виконана швидше. Це означає, що він вимагає менше анестезії і часу на відновлення, ніж традиційна хірургія Підтяжка особи. Крім того, пацієнти, як правило, в змозі повернутися додому незабаром після процедури. Всі ці фактори допомагають зберегти вартість міні-підтяжки обличчя досить низькою порівняно з традиційними ліфтами особи та browlifts.

Міні-підтяжка обличчя вважається дуже безпечним. Іноді виникають ускладнення. Деякі люди більш схильні до утворення рубців, ніж інші, але досвідчений хірург, як правило, в змозі приховати шрами.

Найбільш поширеним післяопераційним проблеми реакції на наркоз, які включають нудоту і запаморочення. Hematomoa може статися під шкіру і буде потрібно ще одна операція, щоб зупинити кровотечу. Інфекція також ризик (як це з якої-небудь операції).

У гіршому випадку ви вибираєте пластичний хірург, який має поганий день, і вдається нанести травми нервів, які контролюють м’язи обличчя. Якщо ви курите ви також будете мати проблеми зцілення.