зберегти ваші вії довгими і здоровими

Довгі, пишні вії можуть зробити ваші очі дивитися ширше, оповіщення та більш молодий на вигляд. Це може бути не дивно, що жінки хочуть, щоб підкреслити свою вії.

Але для підтримки здорової, довгі вії часто не просте завдання, оскільки вії постійно піддаються впливу подразників, таких як забруднення навколишнього середовища і диму. На додаток до цих екологічних стресів, ваші вії також досвід вимагає від постійного застосування туш і керлінгу, а також витягати і тертя. Все це призведе до зменшення кількості і тонше вії.

З метою задоволення потреб споживачів для повноцінної, здорової вій, Blinc Інк, косметики компанія, що спеціалізується на продуктах для очей, розроблений очищувач для вій умові вії і запобігти поломку. Lash лікування є те, що часто упускається з виду, відповідно до Blinc головний виконавчий директор Льюїс Farsedakis.

“Люди не думають двічі про кондиціонування волосся, але зовсім забувають про свої вій,” Farsedakis сказав. “Тим не менш, вії відіграють таку важливу роль в тому, як ви виглядаєте.”

Правильне вій і брів починається лікування, уникаючи вій праймерів з барвниками і ті, які містять пари або аромати, які можуть вжалити або подразнюють очі. Споживачі також повинні дивитися на продукти з протизапальними агентами і зцілення, які заспокоюють і підвищення міцності ваших вій і брів при одночасному підвищенні їх стійкості до поломки, Farsedakis сказав.

Також важливо, щоб збагатити вашу вій і брів лікування вітаміном Е, який живить вії, поповнюючи і дозволили підвищити рівень вітаміну B-5.

Що слід очікувати, що їх споживачі очищувач для вій надати? Захист від пошкоджень, викликаних перегрівом і пересушування, вільні радикали і екологічних стресів.