в Лос-Анджелесі, корекції зору LASIK коливається в широких межах в ціні

Залежно від того, де ви знаходитесь в районі Великого Лос-Анджелеса, вартість Лос-Анджелесі корекції LASIK зір залежить від сотні – або навіть тисячі – доларів. Це не через якість хірурга або процедури. Це пов’язано з низкою факторів, таких як ціни на оренду, витрати на обладнання, зарплату і прийнятну цінність. У віддалених районах, як Фуллертон, Глендейл і Thousand Oaks є багато кваліфікованих, рада сертифікованих хірургів, які є відмінним вибором для лазерних коригувальні операції. Вартість Lasik в цих клініках зазвичай проходить близько $ 1200 за очі. Фінансування, як правило, доступні, і необхідно, оскільки процедура зазвичай не покривається медичною страховкою.

Вартість Лос-Анджелесі корекції зору LASIK йде вгору, як ви потрапляєте в дорогих районах. Плата за Lasik в районі Саут-Бей Лос-Анджелеса може працювати в будь-якому місці від менш $ 1000 за одне око до більш ніж $ 3000 на кожне око залежно від лікаря і де він знаходиться – менш багатих районів у Південній бухті, як Інглвуда і Хоторн заряду менше за оренду, і зарплати співробітників клініки нижче, теж. Ці очні лікарі харчування в бік більш робочих клієнтуру, ніж у більш шикарних районах і, в той час як лікар може мати високу кваліфікацію, ціни вони стягують відображають це. У більш дорогих районах, як Manhattan Beach і Hermosa Beach, накладні лікарів вище, а їхні гонорари засновані відповідно. Більш високим рівнем доходів пацієнтів в цих областях також є очікування того, що якість прийде за вищою ціною, і може недовіри дешевше хірурга. Це не має сенсу, але сприймається цінністю є важливим чинником у встановленні цін.

Ніде не говорять, є perceieved значення більший вплив на вартість, ніж в багатших районів Лос-Анджелеса. Пацієнти отримують Лос-Анджелесі LASIK корекції зору в заповітах Беверлі, Санта-Моніка і Уїлшир району очікував, щоб отримати краще, і вони очікують, що платити великі гроші. Очні хірурги в цих областях є одними з кращих в країні, і їх ціни відображають це. Вони також платять багато, багато іншого для орендної плати та заробітної плати працівників, і, як правило, мають кращі, ОСТ дорогі, новітні обладнання. Багато хто вважає, що це варто платити більше, щоб бути впевненим, що вони отримують найкраще обслуговування і подальший догляд – зрештою, своє бачення є одним з найбільш важливих речей у вашому житті. Якщо ви можете дозволити собі платити великі гроші за операції, Беверлі-Хіллз і Уїлшир, безумовно, місця, щоб отримати краще. Але якщо ви не з грошей, є ще хороші, дошки-кваліфікованих хірургів в інші частини Лос-Анджелеса, який буде робити так само добре виконує свою роботу на Lasik, але матиме менше руйнівний вплив на ваш бюджет.