Природні засоби правового захисту зморшок – чому ви не повинні покладатися на них

Було б добре, якби природні засоби зморшок працює, але на жаль вони не роблять. Не ображайся, я знаю, що заповітні кошти шкіри отримати передається від бабусі до матері, щоб онуку. Але, дійсно, все, що ви покладаєтеся на носять епізодичний характер (те, що ви особисто випробувати) доказів. У цьому немає ніяких підстав, щоб судити, якщо щось є природним ліками від зморшок.

Я чув про людей, застосовуючи всі види матеріалу, щоб їх шкіра. Вони набіг на кухонній шафі і на швидку руку дивні вигадки крем для шкіри. Іноді речі, як мед, яєчні білки, рослинна олія, навіть плавляться Chocloate використовуються. І статей про ці домашніх природні засоби зморшок, здається, знаходяться в кожному випуску деяких жіночих журналів. Я не розумію.

Як я знаю, вони не працюють?

Це тому, що вони не націлені на корінні причини зморшок. Ви не згодні? Може бути, ви були за допомогою сім’ї зморшок рецепт лікування протягом багатьох років і мають гладку шкіру. Ну, це більш ймовірно, що ви просто повинні велику генетики шкіри, не те, що ваша кухня створення є природним ліками від зморшок.

Назвіть три причини зморшок?

Колаген і еластин втрати

Розбивка гіалуронової кислоти

Вільних радикалів окислення

Це все природні процеси, які приходять з віком. Старіння шкіри і зморшки у всіх людей можна віднести до них. Протягом багатьох років провідні вчені в косметиці по догляду за шкірою і були дослідження і розробку природних речовин для боротьби з цими менеджерами шкіри. Ви дійсно думаєте, що ваша бабуся (не в образу) придумав потужних природних засобів зморшок на її власну? Я любив свою бабусю, але вона була не по догляду за шкірою експерт.

Що ті вчені придумали?

Давайте поговоримо про колагену і еластину втрат, оскільки істотний прорив Recenly були зроблені в цій області. Якщо ви не знаєте, колаген та еластин є двома білками шкіри, що відповідають за пружність і pliabilty. Однак, як ми старіємо, наше тіло виробляє все менше і менше.

Вчені шукали способи природно стимулюють вироблення нового колагену і еластину.

Це було давно у розробці та клінічних випробувань, але врешті-решт одна компанія досягла цієї мети. Їх новий інгредієнт (екстракт з овечої вовни) називається Cynergy ТЗ і це було науково доведено, щоб підвищити рівень виробництва колагену і еластину. Він містить білок структуру шкіри функціональних кератину, що дозволяє йому бути поглинутим безпосередньо в клітини шкіри.

Яким буде ваш наступний крок? Я закликаю вас, щоб знайти природні засоби зморшок, що містять цей інгредієнт новаторським. Я також закликаю вас, щоб дізнатися про двох інших великих менеджерів шкіри, перерахованих вище. Щоб отримати хороший старт на все це, відвідати мій сайт, де ви можете дізнатися, більш докладно про всі три причин зморшок. І ви можете точно дізнатися, які природні інгредієнти були розроблені для ефективної боротьби з ними. Це наука за профілактику зморшок.