Мій кращий рада з догляду за шкірою для чутливої ​​шкіри

Ось невелике керівництво відповідного догляду за шкірою для чутливої ​​шкіри. Є багато суворих і абразивних з’єднань, які ви повинні уникати на обличчі або в іншому місці, якщо на те пішло. Якщо ви уникаєте таких сполук, то здоров’я вашої шкіри покращиться.

Ймовірно, найважливіший інгредієнт, щоб уникнути є алкоголь. Він змінює природний баланс рН, який зазвичай захищає клітини шкіри. Це дуже сушіння і дратує, але є загальним компонентом у лосьйонах, бризки і гелі для душу.

Він зазвичай присутній в кремів для гоління і після гоління лосьйони. Він є основним інгредієнтом в більшості духів і одеколонів. До тих пір, поки ви продовжуєте піддавати себе, здоров’я і зовнішній вигляд вашого обличчя не покращиться.

Отже, після того як ви закінчите читати цю статтю, заходимо у ванну кімнату і читати етикетки всіх продуктів, які ви подаєте заяву до вашого тіла. Відкиньте все, що містить етанол, етил, метанол, бензил, ізопропіл або інших спиртів. Це буде перший крок до відповідних догляду за шкірою для чутливої ​​шкіри.

Аромати реального збитку, коли мова йде про здоров’я вашої шкіри. Коли вказано на етикетці як “аромат”, компанія може означати будь-який один або більше з 4000 різних синтетичних хімічних речовин, деякі з яких є токсичними. Деякі з них викликають рак. Інші впливають на центральну нервову систему і може призвести до депресії, гіперактивність і дратівливість.

Вони можуть викликати свербіж, що призводить до утворення подряпин і, звичайно, соскребает ваші захисні зовнішні шари. Вони можуть викликати висипання, тому що вони є поширеними алергенами. Вони можуть викликати чхання, кашель і першіння в горлі. Так, уникаючи додав ароматів ваш другий крок у догляді за шкірою для чутливої ​​шкіри.

Існує ще одна група загальні інгредієнти, які слід уникати, оскільки вони завдають шкоди. Рідкий парафін, парафін і вазелін або мінеральне масло є побічними продуктами нафти, як і в вазелін, і хоча вони були використані протягом багатьох років, тепер ми знаємо, що вони є поганим вибором.

Гл-прилипати, наприклад, є парафін. Деякі помади містять його, а також. Якщо використовується час від часу, він не може бути проблемою. Але, якщо вони використовуються на щоденній основі, вона буде видаляти натуральні масла знайдені на губах і збільшити сухість та лущення. Мінеральне масло і його похідні можна знайти в більшості лосьйони і креми. Отже, ваш третій крок на шляху поліпшення догляду за шкірою для чутливої ​​шкіри, щоб уникнути їх.

Тепер, давайте подивимося на деякі інгредієнти, які є корисними. Мед використовувався протягом тисяч років, щоб допомогти залікувати травми і захистити їх від інфекції. Лише недавно дослідники виявили, що сполуки, в меді є антибактеріальним і антисептичну дію, так що насправді сприяє загоєнню. Це не просто народний засіб.

Сьогодні, правильний тип шукати називається активний мед Манука. Це з Нової Зеландії і як було показано, пом’якшують і захищають, без розбирання або пошкодження. Оливкова олія є ще один інгредієнт, який дуже корисний. З усіх рослинних, тварин і мінеральних олій у світі, оливкова олія найбільш близько нагадує шкіру людини.

Є багато інших натуральних інгредієнтів, які можуть бути корисні. Авокадо, Jojobo, виноградних кісточок, вітамін B5, коензим Q10 і вітамін Е є деякими з них. Однак, виробничий процес повинен бути відмінним для них, щоб бути ефективними. Це ваші початку Основи догляду за шкірою для чутливої ​​шкіри. Сподіваюся, це допоможе вам почати роботу в правильному напрямку.