Listerine Відбілювання – ви можете дійсно сказати, Listerine смуг зробити зуби білішими

Ви хочете, щоб отримати яскраві посмішки, яка виглядає жарко? Бачачи всі відомі люди з сліпучо білою і яскравою усмішкою змушує вас думати? Нові будинки комплекти зубів гелем здатні дав вам ультра білі зуби. Може бути, ви думаєте про Listerine Відбілювання смужками, щоб отримати білі зуби. Я розгляну в цій статті, як Listerine Whitestrips роботи, і якщо ви повинні купити їх чи ні.
Listerine відбілюючі смужки
Listerine Відбілювання смуги є унікальними через те, що смуги призначені для розчинення у ротовій порожнині протягом декількох хвилин. Вони дуже схожі на популярні Listerine свіжих смуг.
Listerine Відбілювання смуги йдуть в упаковці по 56 смуг. Ви можете додати їх у верхній і нижній частині зубів. Так, коробка 28 заявок.
Найпоширенішою скаргою про ці смуг в тому, як вони крихкі. Багато людей скаржаться, що деякі з Whitestrips розвалиться і не корисно після того, як спробував змусити їх з коробки.
Як і багато будинків набори для відбілювання, відбілюючі смужки Listerine використовувати перекис водню як отбеливающего агента. Це не найкраще відбілювання хімічне. Його використовували в більш низька якість продуктів відбілювання. Набори для відбілювання я рекомендую використовувати перекис карбаміду в якості єдиного хімічного відбілювання, яка дасть вам, що сліпуче білої посмішкою, що голлівудські зірки.
Якщо ви використовували смужки Listerine дихання, ви знаєте, як швидко вони ламаються. На жаль, це не у випадку з Listerine білі смуги. Є багато скарг, що шматки не повністю розчиняється і залишає слизу на всьому протязі вашого зуба.
Listerine Відбілювання плюси:
* Зроблено добре відомо компанії усне гігієни
* Легко наноситься
* Покращиться білизну зубів
Listerine Відбілювання Мінуси:
* Нижня хімічного відбілювання
* Чи не дасть вам біліше можливих результатів
* Залиште шар слизу на зубах, яка повинна бути видалена
* Зроблено компанія, відома гігієни порожнини рота
* Дешево купити
вирок?
Listerine відбілюючі смужки використовувати перекис водню. У великій білій посмішкою, ви хочете дому відбілювання комплект, який має перекису карбаміду. Комплект домашнього відбілювання що пероксид карбаміду використання не дуже дорого і дає точно такі ж результати, як дорогі відбілювання зубів стоматологічна клініка сесій.
Концепція Listerine Відбілювання смужки є великими. Ви можете використовувати невелику посилку дискретно, в будь-якому місці і відбілити зуби, коли ви хочете. Однак ця ідея не спрацює, бо треба чистити зуби після їх використання. Таким чином, ви можете також купити відбілювання зубів комплект, який ви використовуєте в приватне життя вашого будинку.