шукаю відгуки тіла зволожуюче

Дозвольте мені задати вам просте питання. Як ви знаєте, які відгуки тіло зволожуючий крем, щоб довіряти? Ви знайдете багато суперечливих відгуків, кожне просування іншого продукту. Як ви знаєте, якщо їх оцінка є правильною і справді найкращий крем для вас?

Як освічений споживач, важливо, що ви знаєте, як вибрати крем для себе. Це дійсно не складно – потрібно просто отримати кілька речей правильно, і ви будете мати хороший, ефективний крем, який ви можете покластися. Ви навіть можете зробити свій власний зволожуючий відгуки тіла, то!

Отже, почнемо і подивимося, що він приймає для крему, щоб бути ефективним. У першу чергу, ви повинні знати, що крем не повинен утримувати. Багато звичайні зволожуючі креми містять інгредієнти, як парабени і мінеральне масло. Факт полягає в тому, ці небезпечні хімічні речовини, які можуть викликати серйозні побічні ефекти.

Парабени було показано, викликають рак в довгостроковій перспективі. Справді, натрій Menthylparaben, спільним компонентом в наших продуктах, був заборонений в Європейському Союзі для косметичного використання.

Ви побачите, що деякі виробники стверджують, мінеральні масла натурального масла, і це добре для зволоження шкіри. Ніщо не може бути далі від істини. Мінеральне масло є побічним продуктом перегонки бензину і не зустрічається в природі, як це. Це фактично зменшує природної вологості шкіри та залишає її ще суші, ніж раніше. Це те, що більшість відгуків для тіла не навчити читача на.

Так які інгредієнти треба Шукайте? Відповідь полягає у використанні крему з тільки натуральні інгредієнти. Це не тільки захистить вас від будь-яких побічних ефектах, які хіміко-Ладена креми викликають, але є багато потужних інгредієнтів в природі хімічні просто не можуть зрівнятися в ефективності.

Ви повинні дивитися на інгредієнти, як Олія з виноградних кісточок у ваш крем. Це натуральне масло зберігає природну вологість шкіри, утворюючи тонку, невидиму плівку над ним. Він особливо ефективний у відновленні шкіри навколо очей і видалення розтяжок з поверхні шкіри.

Maracuja являє собою витримку з бразильської маракуї. Його структура дуже схожа на людську шкіру і допомагає живити і оживити його. Це робить шкіру м’якою і гладкою, змочивши його ефективно. Він також контролює вироблення шкірного сала в шкірі і не дозволяє йому стати занадто жирної або сухої.

Активний Манука Мед інший інгредієнт, який допомагає шкірі у багатьох відношеннях. Він не тільки зволожують шкіру, але і захищає його від бактеріальних інфекцій. Його протизапальні властивості окислювача мінімізувати пошкодження вільними радикалами. Цей мед також стимулює виробництво колагену і еластину в шкірі, яка допомагає у збереженні його вільним від ліній і зморшок.

На закінчення, не просто покладатися на відгуки тіла зволожуючий крем. Зробіть своє власне дослідження і з’ясувати, хороший, природний крем, який може дати вам м’якої, гладкої шкіри повернувся, щоб знову.