чотири шкідливих звичок, які додають жир на животі

4 помилки, все роблять, коли боротьба AB мляві м’язи

Є багато речей, які ви можете зробити, щоб допомогти розплавити впертий жир живота, що, ймовірно, не буде сюрпризом для вас – ви знаєте, типовий виріз калорій, Get-регулярні серцево-судинної і вправи типу рада. Але те, що ви не робите, може бути так само, як, нарешті, ключ до досягнення цієї фірми, плоский животик. Познайомитися з цими підлий bulgers живіт так що ви можете триматися подалі від них і обробки дюймах від вашої талії швидко.

Парковка перед телевізором
Випадкові DVR-Афонського може бути тільки те, що доктор прописав, але люди, які налаштовані протягом двох або більше годин на день, мали слабке AB і м’язи спини (до 10 відсотків), ніж ті, які проглядали менше двох годин, незалежно від їх загальної Рівень активності, дослідники з Університету Оулу увагу. Година трубку час це добре, особливо якщо це мотивує вас потрапити в спортзал. Розклад ваші тренування, щоб співпасти з вашим улюбленим трагікомедії або реаліті-шоу, а потім налаштуватися на той час як ви увійти кілька миль на біговій доріжці, еліптичні або велотренажері.

посилювати поза
Відчуваючи виснажені і відчайдушні? Підвищений рівень гормону стресу кортизолу, в результаті хронічного занепокоєння, призвести до надлишкового живота жир, дослідження показує. Щоб зняти стрес і важать значно менше, навчитися дихати. Коли ви перебуваєте на краю (або відчуваєте, як ви збираєтеся бути), повільно вдихайте через ніс, рахуючи до чотирьох. Потім видихніть зі свого рота, рахуючи до восьми. Повторюйте, поки не оновилася.

Дайвінг в цю прокляту кошиком хліба!
Ці пухнасті білі рулони? Вони ваші плоским AB ворога! Коли дивився житницею, перевірте його вміст перед зануренням дюйма Якщо ви бачите цільного зерна, піти на це насправді, не соромтеся користуватися 3 унцій на день. (Один шматочок цільнозернового хліба або 1/2 чашки вареного коричневого рису розташовані в 1 унцію.) Сидячі на дієті, хто впорався, втратив більше шлунку жиру, ніж ті, хто просто скоротити кількість споживаних калорій і з’їв очищеного зерна, дослідження в Американському Журналі Клінічного Харчування показує.

жувати нічних
Мені подобається, як десерт, скільки наступний галон, але якщо ви намагаєтеся підтягнути животик, то краще, щоб пройти повз, що совок м’яти шоколадного морозива чіпа і всі інші PM закуски. Ваше тіло не може горіти вночі гризе так само ефективно, як це робить тих, ви їсте протягом дня, вивчення високим вмістом жирів в Ожиріння журнал знаходить. Оголосити “останнього дзвоника” 2:00 перед сном. “Якщо ви дійсно голодні, є 150 калорій закуски”, говорить експерт SELF сприяють Яніс Джібрін, RD Якщо ні, ковток чаю, відрізати світло і попрощатися з холодильник до ранку.

Індійський косметичних хірургів і лікарів-фахівців погоджується з вищевказаними фактами і запропонував, щоб укомплектувати геть з такими звичками, які збільшують жиру і ожиріння в організмі людини. Це звичайна причина зростання для підтяжка живота, ліпосакція і ожиріння хірургії в Індії.