тільки кращий догляд за шкірою усуває зморшки

Ви можете не погоджуватися, але вислухайте мене на цьому. Коли справа доходить до догляду за шкірою зморшки і втратив твердість два з речей, які ми боїмося справу з самої. Дозвольте мені поділитися секретом. З ефективні продукти для догляду за шкірою зморшки зникають. Звичайно, споживачі дійсно потрібно знати, на що звертати увагу, коли вони купують косметику, всіх видів. В іншому випадку, вони можуть в кінцевому підсумку виглядає гірше, ніж раніше.

Якщо ви читали деякі відгуки споживачів продукції, яка нібито призначена для догляду за шкірою зморшки зазвичай згадується. Але не тому, що продукт працює як виробник сказав, що це буде. Є основному скарги про побічних реакцій і викинуті на вітер гроші.

Перше, що вам потрібно зробити, це прочитати етикетку інгредієнтів. Ви шукаєте відомих токсинів, алергенів і подразників. Ті речі, які ви не хочете використовувати на обличчі і тілі. Існує довгий перелік небезпечних сполук, що косметичні компанії можуть використовувати в своїх продуктах. Нижче наведено лише деякі з найбільш поширених з них, парабени, тімеросал, оксибензон, бензофенон, оксид етилену, метанол, ізопропіловий спирт, Padimate O, поліетиленгліколь, толуол, триклозан, DEA, MEA і ТЕА.

Як я вже згадував, з ефективні продукти для догляду за шкірою зморшки зникають. Жоден з цих компонентів не є ефективними.

Інша річ, щоб уникнути, так це продукти, які містять слово “аромат” на етикетці інгредієнтів. Термін є справжнім мінним полем, яке може ставитися до будь-якої з 4000 окремих хімічних речовин. Багато з яких є токсичними чи канцерогенними. Якщо ви знайомі з ароматерапією, ви знаєте, що певні запахи сприяти зниженню релаксації та зняття стресу. Інші стимулювати ваші почуття, збільшуючи ваші енергетичні рівні. Але, певні аромати викликати депресію або дратівливість.

Тепер, коли ви знаєте трохи про те, що слід уникати. Ось трохи про те, що потрібно шукати. Якщо ви хочете ефективних продуктів для догляду за шкірою зморшки і втратив твердість, вам обов’язково потрібно функціональних кератину.

Функціональні Кератин є природним білка, виділеного з овечої вовни і обробляються акуратно, так, що він може залишатися активним. У цій формі, клітини шкіри можете забрати її і використовувати його. У шкірі, кератин служить багатьох цілей. Одним з них є для поглинання вологи і робить шкіру “пухкими”.

Це найбільш поширений білок в епідермісі і відповідно до клінічних випробувань, стимулює виробництво нових клітин епідермісу. Дослідники виміряли 40% поліпшення в твердості протягом 18 днів. Як покращує пружність, зморшки зникають, і зморшки починають зникати.

Ще один дуже ефективний інгредієнт для догляду за шкірою зморшки продуктів коензим Q10. Це було показано в дослідженнях з підвищення гідратації, зниження шорсткості і зниження лінії на 29% після шести тижнів місцевого застосування.

На закінчення, якщо ви схожі на більшість людей, ви приймати вітаміни кожен день, і ви зосередитеся на правильне харчування. Ви робите все спроби піклуватися про здоров’я вашого тіла. Але, ви можете випустити з уваги здоров’я вашої шкіри. Не чекайте, поки не стало надто пізно. З ефективні продукти для догляду за шкірою зморшок може бути справою далекого майбутнього.

Відвідайте мій сайт сьогодні, щоб дізнатися про більш дивовижні природні догляду за шкірою речовин, ви, ймовірно, ніколи не чули.