зелений чай і парадокс-Азіатського-

З усіх спірних тверджень про здоров’я зеленого чаю вигоди, той, який малює самі скептицизм є твердження, що це може бути ліки від раку. Хоча це майже напевно не є панацеєю, однак багато дослідження видається, показують, що довічне зелених пити чай в дійсності знизити ризик раку в більш пізньому віці.

Найбільший шматок докази на підтримку цієї теорії відоме як “Азіатський парадокс». Азіатський парадокс, за даними дослідників з Єльського університету, є те, що Азія має дуже високий рівень куріння сигарет, але нижче показники захворюваності на рак, ніж у Європі чи Америці. Дослідники вважають, що різниця між місцями полягає в азіатів споживання великої кількості зеленого чаю (на літр в день у середньому).

Інші дослідження підтвердили цю точку зору: в одному дослідженні порівняння літніх японців, які пили зелений чай з тими, хто не виявили, що зелений чай п’є правило, живуть на кілька років довше. Дослідження в Murcia університету в Іспанії виявили, що хімічна речовина в зелений чай називається EGCG дуже схожий на метотрексат протираковий препарат, в який виявляється вбивати ракові клітини таким же чином. Це деякі з найбільш обнадійливих досліджень все ж, як метотрексат є препаратом з багатьма неприємними побічними ефектами, і замінити його зеленим чаєм може працювати дуже добре.

Тим не менш, нещасні контрапунктом до всього цього є те, що дуже велика кількість зеленого чаю фактично виявлено, викликають рак у лабораторних щурів, припускаючи, що занадто багато зеленого чаю може бути гірше для вас, ніж взагалі нічого – можливо, подібний вплив на одну червоне вино має. Стан досліджень загальна є непереконливими, оскільки лише деякі фармацевтичні компанії зацікавлені у фінансуванні досліджень в те, що розглядається в якості «альтернативних» медицини, тестування залишається зацікавленим, але недостатнє фінансування університетів. Будемо сподіватися, що протягом наступних кількох десятиліть, буде більше інтересу в розслідуванні користь для здоров’я зеленого чаю, і ми, нарешті, отримати наша відповідь.