дізнатися більше про технології відбілювання зубів

Відповідно до цього процедура відбілювання зубів, ваші прокурені зуби відбілюють, щоб зробити їх блискучими. Це дуже довірених процесів, які абсолютно безпечні навіть для чутливих зубів. Більшість дозвіл на лікарську практику в своїх стоматологічних клініках цього лікування.

Спеціально розроблений відбілюючий гель наноситься на зуби під цей метод лікування. Цей гель є досить ефективним, але не викликає жодних побічних ефектів. Це безпечно і ясна залишаються в силі у зв’язку з його використанням. Оскільки цей метод лікування є більш організованою вам не потрібно використовувати мундштук лотків. Цей гель не токсичний в природі і, отже, пацієнти не страждають від чутливості зубів після лікування робиться.

Лікар після застосування гелю буде направляти світло на зуби, щоб активувати відбілюючий розчин. Пам’ятайте, що вони не використовують лазерні промені. Ця процедура триває протягом 40 хвилин і вважається одним з найбезпечніших і швидких лікування, доступних на ринку.

Цей метод вимагає багато часу і результат може змінюватися в залежності від характеру вашої їжі і пиття звички. Інгредієнти продуктів харчування і напоїв в основному викликає плями на зубах. Ви повинні повторити всю процедуру лікування Після того як пляма на зубах повертається. Крім того, зубних пломб, порцеляни або крони залишаються цілими і неушкодженими після цієї обробки. Це допомагає отримати вихідні кольору.

Цей метод дає багато переваг. Це 100% безпечно і не викликає ніяких побічних ефектів або чутливість зубів. Оскільки гель не токсичний в природі, ваші ясна залишаються абсолютно безпечно. Ця процедура відбілювання зубів є швидким і менш дорогим і проводиться в більшості сучасних клінік.

Переважно використовувати це рішення, ніж ті, легко доступні через лічильник відбілювання і відбілювання комплектів. Більшість відбілювання розчин містить перекис водню, який шкідливий для гумки. Мундштук лотки не охоплюють весь гумка, таким чином, ви можете мати роздратування, коли рішення відбілювання вступає в контакт з гумкою. Американської стоматологічної асоціації не схвалив цієї брудної процедури. Цей метод є досить дорогим і не працює на штучних зубів, зубних пломб і протезів. Відбілювач використовуваний в цьому методі містить велику кількість перекису водню, яке є шкідливим для гумки.

Перед відвідинами стоматолога для лікування цієї відбілювання, вам потрібно їсти і чистити зуби правильно. Утримайтеся від вживання вами чаю, кави, червоного вина і коли, принаймні в день після лікування. Зубною ниткою щодня рекомендується після лікування.