виглядати молодше без йти під ніж

Якщо ботокс, ін’єкції колагену або пластична хірургія не на топ-лист щоденник, щоб допомогти собі виглядати молодше, читайте далі. Вам не потрібно йти на крайні заходи, щоб показати більш яскраві вас, тому що є багато простих і природних способів, щоб освіжити свою зовнішність і допомогти вам виглядати молодше.

Одна з перших речей, які я рекомендую, щоб покласти свої гроші, коли ваш рот, буквально. Виправити вашу посмішку. Недавній національне опитування, проведене Ропер зв’язків з громадськістю виявили, що більш ніж у шість з 10 американців (62 відсотків) вважають, випрямлення кривих зубів може зробити дорослий виглядати молодше і 77 відсотків згодні, що зробити це одна з найкращих інвестицій людина може зробити в поліпшенні своєї зовнішності.

Не просто зосередитися на ваше обличчя, щоб виглядати молодше. Подумайте про своє тіло, теж. Є багато недорогих і кумедних речей, які ви можете зробити для вашого тіла, щоб виглядати молодше і відчувати себе краще. Деякі з моїх кращих порад включають в себе:

* Носіть яскраві кольори. Додавання квітів у вашому гардеробі змушує вас виглядати щасливим і відчувати себе більш живим. Нехай всі інші носять гнітючий чорний на зустріч випускників.

* Встаньте прямо. У вас є краще тіло.

* Творити чудеса з тілом на голодній дієті. Ці нижньої білизни змусить вас виглядати тонше в лічені хвилини.

* Возитися на склад лічильника. Удачі на складові лічильника. Отримати перфекціонізму і поради. Сфотографуйте себе, щоб побачити, що виглядає краще.

Мій останній рада, щоб просто бути чесним і прийняти про те, хто ви є, тому що люди можуть бачити сором у вашій грі. І найголовніше, переконайтеся, що будь-які інвестиції ви робите це кращий вибір для Вас.

Марк Монтано пройде святкова програма “10 років молодше,” макіяж показати на TLC і Invisalign пацієнтом і прес-секретар.