Як позбутися від плям

Великі прищі з’являються на обличчі в день великої події, ймовірно, буде невтішним. Прищ на спину, хоча з уваги, болючі. Ніхто не хоче бути страждає від прищів в будь-якому місці. Там немає необхідності страждати без необхідності. Ви можете позбутися від прищів і при належному догляді, зберегти прориви мінімальним.

Прищ починається в пору вашої шкіри. Здоровий пори чистими і розблокували. Проблема починається тоді, коли мертві клітини шкіри і масло засмічують пори. Бактерії потім порід в суміші викликають запалення або подразнення, яке ми бачимо, як прищ. Ось чому ви не повинні забрати ваші прищі, як ви можете в кінцевому підсумку поширення бактерій, що призводить до більш прищі.

Ваша шкіра не без його захисту. Він має кислотну оболонку, що бактерії знаходить негостинній. Однак, коли ви миєте обличчя, ви також змити, що рівень захисту і ваша шкіра набуває половини до однієї години, щоб відновити такого захисту. Потім має сенс використовувати зволожуючий крем або тонер після миття обличчя, відновити захист вашої шкіри.

Проте, щоб позбутися від прищів, у вас є, щоб прочистити пори і тримати рівень захисту для запобігання бактерії від створення.

Кращий спосіб, щоб прочистити пори є для відлущування. Це може бути фізичний пілінг за допомогою скрабу зернисту або хімічним використанні AHA або саліцилову кислоту, щоб розчинити «клей», який робить мертві клітини шкіри, прилипають до стінок пір. Піти на щось ніжно, щоб не дратувати шкіру далі.

Далі, вам потрібно, щоб вбити бактерії. Чи знаєте ви, ви могли б піти до сімейного лікаря, щоб отримати ваші прищі і фурункули лікувати? Він, як правило, призначають антибіотики вершки і курс антибіотиків. Це працює, тому що, коли бактерії, відповідальні за запалення усувається, ваші прищі і фурункули піде шляхом. Проблема з прищами є те, що після завершення антибіотиків і якщо ваша імунна система все ще не в змозі контролювати зростання бактерій на шкірі, прищі не повернеться. Довгостроковий курс антибіотиків протяжністю більше місяця не могли б звернутися до кожного.

Є й інші способи, щоб позбутися від бактерій. За рецепта препарати і лікування акне від Clinique, Clarins та інших марок краси надто ефективні. Деякі інгредієнти, щоб виглядати включають пероксид бензоїлу, який знаходиться на багатьох більш дешевих позабіржовому акне препарати. Що пероксид бензоїлу робить це, щоб змусити кисню в пори, що робить його негостинній для бактерій, щоб жити в, вбиваючи бактерії акне яка ненавидить кисень. Саліцилова кислота є ще один інгредієнт, який працює, щоб прочистити пори. Олія чайного дерева вбиває бактерії наповал. Такими є лише деякі з можливих інгредієнтів, які ви можете знайти у вашій акне препарати.

При фурункулах, нанесення краплі олії чайного дерева на кожному кипіння кожні 2 години може бути достатньо, щоб вбити бактерії і збити кипіння. Але не варто жартувати з кипить. Вони можуть розвиватися в наривах, які можуть потребувати хірургії, тож звернутися до лікаря якомога швидше, якщо у вас є кипіння.