Ліпосакція, рука Ліфти, підйомники і стегна поліпшити провисання

Старіння і масивна втрата ваги може мати серйозні наслідки для еластичності клітин шкіри і як жир відкладається і програв. На жаль, фізичні вправи і дієти тільки виграли, АОТ зможе врівноважити і затягнути все, що ви, як AOD. У багатьох випадках, косметична хірургія є єдиним варіантом, щоб ліквідувати наслідки часу і фізичної напруги, що ставили на тілі. Ліпосакція і різних процедур ліфт може усунути ці вперті жирові відкладення і затягнути обвислій шкіри.

Хоча невелика кількість жиру будуть видалені під ліпосакції, це не в першу чергу втрати ваги методом. Процедура цілі конкретних областей тіла, які залишаються стійкими до дієти і вправ, переробки та скульптури, щоб вони виглядали більш естетично. Загальні місця для ліпосакції включають нижче підборіддя, живота,, Äúlove ручки, AU, і внутрішню поверхню стегон, Äîalthough вона може бути виконана практично на будь-якій частині тіла.

Під час процедури хірург вводить порожнисту трубку в області, яка буде скульптурні. Трубка переміщається назад і вперед через жир, висмоктуючи зайві клітини. Розріз то зшиті закриті. Залежно від обсягу операції, відновлення досить зручно і швидко, від декількох днів до тижня або два. Там будуть синці і болючість в області зцілення. Результати видно відразу ж після цього, і ви будете продовжувати бачити поліпшення в наступні місяці як набряк спадає.

Якщо вільна шкіра ваша проблема, ліфт може бути рішенням. Стегон і рук зокрема, як правило, страждають від надмірного провисання шкіри після різкої втрати ваги. Ці області можуть значно розширити для зберігання додаткових жирів, в результаті чого шкіра розтягується дуже далеко, втрачаючи свою еластичність в процесі. Як тільки він досягає певного рівня, він може, АОТ в норму, і старіння ще більш ускладнює цю.

Стегна ліфта зазвичай орієнтовані на внутрішній стороні стегна, але також може поліпшити зовнішній вигляд зовнішній поверхні. Під час цієї процедури, хірург робить розріз поблизу внутрішньої області паху і тягне шкіру вгору, що робить його тугий. Додаткове шкіри і жиру відрізані, а те, що залишилося пришита на місце. Відновлення може зайняти від двох до трьох тижнів. Сподіваємося, буде дуже болить і, можливо, не в змозі ходити зручно на деякий час.

Стріли виконується аналогічним чином до стегна ліфта. Розріз бути розміщений на внутрішній або зовнішній стороні руки, як правило, йдуть від пахви якраз до ліктя. Додаткові шкіру і жир видаляється, а решта тканини зшитий надійно повернутися у форму, роблячи її гладкою і жорсткою. Відновлення займає від одного до двох тижнів, але результати повинні бути видні незабаром після цього. Залежно від індивідуальних, рубці може бути досить серйозними. Розріз, як правило, досить довгі, і короткі рукави не зможуть повністю приховати його.

Побічні ефекти різкої втрати ваги і старіння може бути фізично, так і емоційно руйнівними. Дієта та фізичні вправи не завжди заручитися бажаного результату. Косметичні операції, такі як ліпосакція і підйомників може допомогти вам досягти того, що ви можете, АОТ отримати ваш власний жорсткий зусиль.