Головна Магазин 18 покупки – пошук кращих товарів для краси онлайн

Оплата привабливим простим для онлайн-покупців. Інтернет-магазини зазвичай використовують безпечні платежі по кредитних картах для своїх сайтів або інтернет-магазинів може використовувати електронні сайти, такі як передача приятеля получки переводити кошти в затвердженій роздрібної прямо зі свого банківського рахунку.

(1). ванної та упаковка краси тіла

Компанія:

Сьюзан мила і більше, один з небагатьох виробників виробів ручної роботи краса приносить вам ванни і тіла поєднанні з оживити ваші мрії СПА в свій будинок. Те, що робить бренд унікальним не тільки є продуктами природного без будь-яких штучних елементів, але навіть процес виробництва ручної роботи, тим самим надавши йому, що унікальний край, а також забезпечення того, щоб ніякі два Сьюзан продукти ніколи не бувають однаковими.

продукту:

Цей дивовижний пакет від Сьюзан містить наступний асортимент продукт, створений спеціально з Homeshop18

М’який, але ефективний лимонної трави тіла відлущуючий скраб, що залишає вас свіжими, енергійними і відшаровуються з чистої лимонної трави
Особа маска зроблена з чистого Східний індієць масло пачулі, яке не тільки пахне великий на вашій шкірі, але є відмінним Buster стрес і заспокоює для вашої шкіри і нервів.

(2). Frisson по Evaflor для жінок – 100 мл

Аромат Опис:

Сучасні аромат, який піднімає зваблювання до образотворчого мистецтва. Frisson викликає вітер свіжості з незвичайною суміш цитрусових Акценти, квітковий, ванілі і мускусу. Просто сексуально, безсумнівно, складний.

Зміст: 100 мл.
Попередження: Не розпиляти в очі або в бік відкритого вогню

(3). Комплект анти забруднення

Ідеально підходить для жирної, забрудненої і схильної до акне шкіри. Допомагають в ослабленні забиті пори. Використання квітка есенція на основі особи Kit забезпечує пом’якшення шкіри і шовковистою гладкою текстурою шкіри.

Зміст і особливості боротьби із забрудненням комплекту:

Упаковка 4 пластикові банки та пластикові пляшки 1 містять Naturozema, Тан Ясно, Snowhite Salsa, Пристрасний рожевий і Флора оновлення.

. (4) Пристрасний рожевий (жирної шкіри крем):

Цей крем ідеально підходить для ніжного масажу
Це покращує текстуру шкіри, натягнутість і блиск

Переваги:

Зберігає шкіру чистою, здоровою і справедливою
Допомагає кришки плями
Робить тон кольору шкіру сяючою і красивою
Знижує ефект засмаги і покращує колір обличчя

Автор пропонує вам купити для здоров’я і краси від будинку магазину 18 і отримати максимальну знижку.