як полегшити сухої шкіри

Маючи красиву шкіру дуже важливо для багатьох людей. Якщо у вас суха шкіра, потріскані або листкове Зазвичай це можна невтішним. Певні якості, які люди приписують шкірі чуттєвість, молодість, життєву силу і красу.
Загальні сухої шкіри зазвичай не серйозна, але часто може бути незручним і привести до вашої шкірі виглядати зморщені створення тонких ліній і зморшок. Інших серйозних захворювань шкіри, як атопічний дерматит та екзема можете залишити свою шкіру, виглядають практично деформуватися від величезних сухості.
Є багато факторів навколишнього середовища, які можуть бути походження проблемою для вашого сухості шкіри, і вони можуть бути регламентовані.
Фактори, які можуть виробляти сухої шкіри
Впливу екстремальних погодних таких як холодним, вітряним, зим. Холодна погода має низьку вологість, що робить вашу шкіру, щоб вичерпатися легко; також кондиціонери, перебільшені купання, та центрального опалення також може викликати сухість шкіри. Метаболічні зміни, які відбуваються з нормальним старінням або з певними медичними проблемами також можете змінити вміст вологи у вашій шкірі.
Генетика-Якщо ваші батьки були серйозні захворювання шкіри, як сухість шкіри, екзема, то це може бути причиною ваших потрісканих і розтріскування шкіри.
-Дефіцитна дієти Харчові дефіцити вітамінів і води може викликати сухість шкіри.
Довкілля-Over впливу сонця, вітру, холоду і хімічних речовин можуть викликати сухість шкіри.
Шкірне сало-Коли сальні залози не секретують досить вродженої змазка зволожує шкіру до утворення сухості.
Зимові експозиції жити в місці, що не працюють постійно холодно або, яке має суворі зими може викликати сухість шкіри, а також погіршить умови, такі як дерматит.
Стоматологічні Деякі ліки можуть викликати сухість шкіри, таких як сильні протимікробні препарати, гормони, ліки алергії, депресії і ліків.
Хронічні і важкі епізоди сухої шкіри може знадобитися допомога дерматолога. Але ви можете зробити багато чого на своєму власному, щоб покращити вашу шкіру, в тому числі пити більше рідини, душа менше, і, перш за все зволожуючий шкіру щодня.
Є багато способів профілактики, полегшення сухої шкіри, а також викликає його від подальшого погіршуються. Ухилення застосуванні водопровідної води, щоб очистити скорботних патч, депозити від води дуже сушіння на вашій шкірі. Не використовуйте грубі тканини миття, щоб очистити вашу шкіру, тому що вона може виробляти подальше роздратування. Дуже суха шкіра вимагає великої кількості м’якого чищення, регулярні стимулюючий масаж щедрим кількістю масла і зволожуючі креми. Використання зволожуючого крему покращує вміст води в зовнішньому шарі шкіри, надаючи їй м’який вологий блиск. Багато особи миючі засоби можуть також викликати ділянки сухої шкіри або дерматит спалахувати. Використання не з запахом, без миючого засобу з нейтральним рН рішення, щоб очистити вашу шкіру може допомогти запобігти посушливих районах з’являлися.