як відновити НД ddamage і зморшок

Час йде, ваша шкіра втрачає колаген, еластин і гіалуронову кислоту. Ваша шкіра тоншає, втрачає вологу і без колагену і еластину тримаючи шкіру вгору, він починає провисати. З менше вологи, надаючи йому повноті, тонкі лінії і зморшки починають формуватися. Це внутрішні причини.

На відміну від внутрішніх причин ознаки старіння, є багато ви можете зробити про зовнішні причини. Ваша навколишнього середовища та шкідливі звички є основними вкладниками в зовнішніх причин. НД і куріння є двома найбільшими причин зморшок, після чого погане харчування і зловживання алкоголем.

Щоб звести до мінімуму шкоду, використовуйте хороший сонцезахисний крем. Ті, які продаються в аптеках може насправді містять шкідливих інгредієнтів, і не завжди ефективні. Використовуйте клінічних продуктів, які були доведені, щоб працювати і безпечні. Застосувати високої якості антиоксидантну зволожуючий лосьйон. Ще більш важливим є, щоб кинути курити!

Якщо це занадто пізно, щоб запобігти пошкодження сонця і зморшок на шкірі, не впадайте у відчай! Є речі, які ви можете зробити:

• По догляду за шкірою з антиоксидантами розгладжуються дрібні зморшки, уповільнити старіння шкіри і пошкодження лічильника НД акту. Шукайте вітамін С і L-аскорбінової кислоти. Ретинол або Сітківка правильні тонкі лінії, нерівною пігментації, передракових уражень і повільне старіння.

• пілінг шкіри може принести швидкі результати. Використання інгредієнти, такі як фенол, Trichloracylic кислота, Сітківка, гліколева кислота, саліцилова кислота і молочна кислота.

• “Рідкий підтяжок обличчя.” Ботокс зупиняє надмірне використання м’язи від виразу обличчя, блокуючи передачу нервових. Це відрізняється від Elevesse, новий, більш високий відсоток HA гель з лідокаїном вводиться для зменшення помірної до важкої лицьової лінії, складки і зморшки. Рестилайн і Perlane Hylauranic кислота наповнювачі використовуються для тимчасового заповнення зморшок і місць, де особи жир зникає. Вони прекрасно підходять для даючи вам уявлення про те, результати, які ви можете очікувати, перш ніж здійснювати постійні наповнювача.

ArteFill є тривалий використовуваного наповнювача з лідокаїном, щоб полегшити ін’єкції. ArteFill складається з 20% від загального обсягу точності фільтрується гладкою мікросфер і 80% очищеного бичачого колагену. Естетичні результати видно відразу після ін’єкції.

ArteFill є першим і єдиним НЕ-розсмоктуються естетичні ін’єкції імплантату, щоб отримати схвалення FDA.

Довіряйте своїм появою до лікаря з останніми знань, продуктів і знань, щоб ви виглядати природно красивою. Переконайтеся в тому, щоб дослідити лікаря, перш ніж зробити будь-яку процедуру.