уяву секретна зброя втрати ваги

Наскільки важливі для сприйняття людини про втрату ваги? Тобто саме те, що дослідники, призначене для виявлення, коли вони нещодавно провели дослідження з групою жінок, які чисті номери в готелі в штаті Массачусетс. Через інтенсивної фізичної природи прибиранні, ці жінки повідомили, що їх заняття вважається позитивним способом отримати вправ. Психологи Гарвардського університету Дж. Алія Крам і Еллен Лангер Дж. виявили, що, коли ця інформація була передана з готелем, чистячі засоби, відбулося збільшення у втраті ваги і зниження артеріального тиску.

Це унікальне дослідження, яке було опубліковано в лютому психологічних наук, показує, що наш розум і ідеї мають великий вплив на зниження ваги і загальний стан здоров’я. Що це означає для тих з нас бореться з опуклістю? Звичайно, малоймовірно, що думки самі будуть викликати у нас для досягнення задовільного рівня здоров’я та фітнесу протягом тривалого періоду часу. У середньому, жінки в цьому дослідженні тільки втратили близько двох фунтів. Однак, це дослідження може дати нам важливу інформацію про те, як на додаток до наших здоров’я та фітнес схем з гарною дозою позитивного мислення! Маючи право мислення для здоров’я і втрати ваги має вирішальне значення для успіху довгострокової програми. Як показує дослідження, вважаючи, що ви можете добитися чогось дуже важливим і потужним.

Як повинна людина, підхід позитивного мислення як частина фітнесу і втрата ваги? Одним із способів може бути, щоб взяти приклад з недавнього дослідження і нагадати собі, що активний, що ми робимо в нашому повсякденному житті може зробити внесок у наше загальне здоров’я. Замість того щоб просто підніматися сходами щодня, це може бути корисно скористатися моментом, щоб задуматися і уважно розглянути переваги цієї діяльності в той час як ви йдете вгору по сходах. Крім того, використання нагадування як крокомір може спонукати людину думати про всі фізичної активності він чи вона накопичується протягом усього їхнього час вправ.

Хоча уяву і інформація ніколи не буде повноцінною заміною для здорового способу життя, вони можуть бути дуже корисними інструментами в процесі досягнення доброго здоров’я. Мудра людина в надії схуднути навчиться повною мірою скористатися всяке благодіяння, розум може запропонувати.