отопластика для дітей

Діти в школі, на дитячому майданчику, і навіть в Інтернеті може бути жорстоким. Діти з помітними плямами тіла часто стають об’єктом словесного нападу і психологічні знущання. Великі відстовбурчені вуха вже давно стали бичем дітей протягом всієї історії, як вони були дражнили з назвами на зразок “Дамбо”. На щастя, сьогодні є косметичні операції, які можливо усунути ці жарти. Вона називається отопластика або вухо піннінга.

Отопластика це хірургічна процедура, яка зменшує розмір, а в деяких випадках змінює форму вух, щоб зробити їх більш пропорційною по обличчю і голові. Він може бути використаний не тільки зробити великі вуха менше, але він також може зробити вух, які занадто малі правильного розміру. Вона також може виправити вухах, як складені, цвітна капуста, і складене з них.

Ось як це працює: (. Або під місцевою анестезією і м’яку седативну, якщо дитина старше або підлітка) пластичний хірург поставити маленьку дитину під загальним наркозом Потім, протягом наступних двох-п’яти годин, операція проводиться як косметичний хірург робить розріз в природній складці між задньою частини вуха і голови. Якщо сенсорний розмір орган повинен бути зменшений, хірург видаляє деякі з хрящів і шкіри. Решта хрящ потім змінена, якщо це необхідно, і шкіра зшита на місце на колишньому місці розрізу.

Є дуже мало ризиків, пов’язаних з вуха піннінга і відновлення зазвичай включають деяку ступінь набряки, синці, і ніжність. Бинти будуть зберігатися в прооперованої області протягом декількох днів після цього і хірург може навіть зажадати дитини носити заставку протягом двох тижнів тримати вуха в заданому положенні. Біль ліки може бути використана для управління будь-яким дискомфортом і розріз шрам буде добре захований в природній складці шкіри.

Тому що є кілька ризиків і відновлення не дуже інтенсивне, дитинство часто найкращий час для вуха піннінга зроблено. Вуха Дитяча стати повністю виросли від чотирьох до шести років. Більшість хірургів буде виконувати операцію після цієї віковий поріг. Після хірургічного процесу зроблено раніше, ніж пізніше в житті, тому що розумна хрящ більш гнучким і shapeable в молоді роки. Результати часто більше задоволення, коли хворі діти.

Звичайно, отопластика також пропонує соціальні і почуття власної гідності вигоди. Постійно дражнили своєї непропорційною частини тіла може викликати почуття низької самооцінки і депресії у дітей та підлітків. В крайньому випадку, це може призвести до інтроверсії або нездоровим, агресивна поведінка, як механізми самозахисту. Відновлення форми і частка цього органу чуття за допомогою техніки, може врятувати дітей від дратуючи і непрямі психологічні ефекти. Дитина вже не відчуває себе ніяково і не буде постійним козлом відпущення для жартів мучителів.

Вухо піннінга хірургія може бути косметичною процедурою, але його продукт багато іншого. Діти, які проходять отопластика мати більшу впевненість в собі і щасливого життя, як вони ростуть у доросле життя.

початку роботи

Під час консультації, ваш лікар перевірить структуру вух і обговорити можливості виправлення проблем. Навіть якщо тільки одне вухо потреб “, закріплення назад”, операція буде, ймовірно, рекомендуємо встановити по одному для досягнення найбільш природний, симетричний вигляд.

Отопластика не змінює слух. Але при успішній процедури, вуха буде пропорційно розміру і форми обличчя і голови.

Процедура

Процедура отопластика проводиться в кабінеті амбулаторної хірургії центру, лікаря або лікарні. Хірурги зазвичай пропонують загальний наркоз для молодих пацієнтів та місцевої анестезії в поєднанні з м’яким заспокійливим для дітей старшого віку і дорослих. Для деяких загальних випадків анестезії, ніч перебування в лікарні може бути доцільно. В іншому випадку, пацієнти повертаються додому через кілька годин після процедури в той же день. У нормальних умовах, час для операції близько двох годин.

Методи варіюються серед хірургів і пацієнтів. Фактори, які можуть вплинути на вибір методу відносяться загальні анатомію органа почуттів, ступінь хрящів, надлишок шкіри в околицях, або рівень деформації в інших областях ..

Є два поширених методів отопластика:

• хірург спочатку визначає місце розташування розріз з пошуку найбільш непомітний ділянку на задній частині вуха. Як тільки розріз, він або вона буде ліпити хрящів і піддається повторної позиції, ближче до голови для більш природного гарний зовнішній вигляд. Хірург може використовувати незнімні стібків, щоб допомогти хрящів зберегти свої позиції. У деяких випадках, вони будуть усувати надмірні хряща з метою підвищення кінцевої зовнішній вигляд.

• у другому поширений метод, шкіри віддаляється і хрящ складені. Там немає хрящів в цій техніці. Незнімна стібки використовуються, щоб допомогти хрящ зберегти свої позиції. Розчинні або знімний стібки використовуються для розрізу розташування, які видаляються або розчинені протягом семи днів.

Для повної реконструкції, інакше відомої як вроджена мікротія (вухо відсутність), загальний підхід починається з розробки структури від ребер, то підйомні спині, і розміщення кожного клаптя. Вушного каналу, потім вирізав – часто доводиться обертати часточки. Вуха, які неправильно через травми (у тому числі опіки) може зазнавати зміни в процесі відновлення, можливо, з більш широкою пересадки шкіри, в залежності від ступеня пошкодження тканин.

після операції

Після процедури, голова обгорнута з товстою пов’язкою. Монтаж пов’язкою допомагає підтримувати нове положення і підсилює процес загоєння. Пацієнти зазвичай повертаються в кабінет хірурга протягом перших кількох днів, щоб обміняти пов’язку для більш легке. Ваш хірург надати конкретні інструкції щодо використання більш легких пов’язку, а також буде надавати повний список післяопераційні інструкції, яку ви повинні уважно стежити, щоб зменшити ризик ускладнень.

Молоді пацієнти часто потрібно утримуватися від нормальної діяльності протягом не менше семи днів після хірургічного процесу. Особлива увага повинна бути приділена дітям, протягом перших трьох тижнів відновлення обмежити їх від грайливою діяльності, які можуть призвести до порушення слуху. Дорослі пацієнти зазвичай повертаються до нормальної діяльності протягом трьох днів після хірургічного процесу. Більш складні процедури можуть зажадати більше часу для відновлення. У всіх випадках орган почуттів не повинні бути зігнуті, принаймні, місяць або більше.

Під час відновлення отопластика пацієнти можуть відчувати:
• тимчасовий дискомфорт і оніміння – управлятися з оральні препарати
• Головні болі – ослаблене за рахунок його використання довготривалих місцевих анестетиків
• набряк – управляється з голови висоти, зменшується протягом тижня
• Незвичайні відчуття – може включати в себе свербіж або відсутність сенсацію на лінії розрізу, які можуть зникнути протягом шести місяців.

Ускладнення і ризики

Ускладнення можливі при будь-якій пластичної хірургії, хоча вони рідкісні при отопластика. Ускладнення можуть включати в себе згусток крові на орган почуттів або інфекції в області хряща. Хірург може рекомендувати період очікування, щоб побачити, якщо згусток крові або інфекції (при лікуванні антибіотиками) вирішує сам. Якщо згусток крові не розчиняється, вона може бути видалена з голкою. Рідко, інфекція може зажадати хірургічного дренажу. Освіта рубцевої тканини можливість. Багато пацієнтів можуть мати кілька видимих ​​рубців на задній частині вуха. Тим не менш, хірурги звернути особливу увагу на місце розрізу в непомітному місці.