зробити свій власний preshave

Використання preshaving рішення з вашою чоловічий електробритв може допомогти вам досягти позитивних результатів. Але, так як preshaving продукти часто досить дорогі, є варіант для вас? Насправді ви можете зробити свій власний preshave lotion.Making власний preshave може бути екологічно чистого зусилля і бюджетного зусиль. Зроби сам preshave також є одним, який можна використовувати з будь-який чоловічий електробритв або звичайні леза. Це краще, ніж купувати дорогі продукти комерційну preshaving.
Ось деякі хороші новини, особливо для тих, у кого дуже чутлива шкіра. Ви можете використовувати масла, які дуже природною і здоровою для вашої шкіри. Рецепт та порядок прийняття на масляній основі preshave рішення прямо у вашому власному будинку дуже легко дотримуватися.
Як ніби цього недостатньо, матеріалів та інгредієнтів, також легко придбати: рицинова олія, оливкова олія, будь ефірне масло за вашим вибором (для аромату), і темна непрозора контейнер з кришкою. Ви можете купити ці практично з будь сувенірний магазин у вашому районі.
По-перше, вам потрібно знайти порожню пляшку або використовувати банку. Це не обов’язково, щоб купити один, і таким чином, ви можете заощадити гроші. Це буде служити контейнером для зберігання preshaving масло. Порожню банку або пляшку повинна бути темною, а не чіткі та прозорі.
Заповнення третьої частини пляшки з оливковою олією. Потім залити касторове масло, поки воно майже не заповнить пляшку. Просто переконайтеся, що ви залишили достатньо місця, щоб забезпечити 4 до 7 крапель ефірного масла. Ви можете придбати будь-які ефірні масла за вашим вибором. Ефірне масло буде використовуватися для аромату або запаху. Ефірне масло лаванди також було б кращим вибором, оскільки інгредієнта. Якщо ви не хочете, щоб ваші preshave мати будь-який запах, не додавайте в будь-який необхідний аромат.
Ущільнення щільно кришку контейнера і струснути контейнер добре. Це повинно змішати рицинова й оливкова олія разом. І, вуаля! Все готово!
Це preshave не тільки легко зробити, але також є доступним. Вам не доведеться витрачати так багато грошей на інгредієнти. Ще одна хороша річ із створенням вашого власного preshave масла є те, що ви можете використовувати його в якості подарунка для друзів і родичів, які можуть бути іншого економлять гроші ідеї. Матеріали дуже безпечні для шкіри, дуже корисно для навколишнього середовища, тому що вони є органічними, і краще за все, вони добре працюють, чи використовуєте ви традиційні чоловічі бритви або електробритви.