зробити свої власні натуральні продукти для ванни і тіла з травами та ефірними маслами

У безсмертні слова великого Mae West “Коли нічого не допомагає, прийміть ванну” більш істинні слова ніколи не говорив, купання не тільки гігієнічна необхідність, але терапевтичний досвід, який може допомогти подолати багато питань розуму і тіла.

Коли людина занурюється у воду дивовижні речі можуть трапитися тіло і розум відкриті для неймовірних цілющих з ефірних масел і трав, які використовуються і деякі травники навіть прийняли цю відповідної модальності в пріоритетним засоби лікування, в порівнянні з іншими засобами (такими як чаї, таблетки і т.д.).

Є деякі великі склади для створення ваших власних рослинних продуктів для ванни. Створення власних натуральних продуктів є не тільки легко і весело, але вона також дозволяє настроювати компоненти, щоб ваші особливі потреби і ситуації, наприклад сказати, що є підготовка в магазині, що ви думаєте, прекрасно, але у вас алергія на один з інгредієнтів в ньому, щоб змішати це самі б дуже мало часу і зусиль, і можна було б не образити інгредієнта.

Більшість інгредієнтів, необхідних, щоб зробити вашу власну натуральні продукти для тіла і ванни можуть бути знайдені в магазинах здорового харчування, трави роздрібної торгівлі, або в місцевому фермерському ринку. Покупка вашої трави і поставок на фермерському ринку в цьому районі також має додаткову перевагу керувати нашою місцевих фермерів і виробників, а іноді це є органічним, так що це добре для вас тіло, розум і серце.

Це підводить нас до наступного пункту, всякий раз, коли ви робите будь-який з ваших власних підготовка для внутрішнього або зовнішнього використання, Є кілька речей, щоб пам’ятати. Завжди використовуйте найкращі інгредієнти, які можна знайти (якщо можливе використання ефірних масел і трав), як це вплине на якість готового продукту. Завжди використовуйте чисту воду, або переганяють, або по можливості натуральної джерельної води. Існує щось більше чарівне і особливе в пральній джерельною водою. І завжди, переконайтеся, що ваші інструменти, миски, ложки, обладнання та рук, є бездоганно чистими. Це дозволить запобігти бактерії від формування і забруднювати свою продукцію.

Трав’яні суміші і ефірні масла, які ви виберете, залежатиме від стану ви хочете ефекту або результату ви хочете добитися.

Щоб розслабитися і заохочувати мирний стан розуму, спробуйте використовувати трави, як ромашка і лаванда. Щоб вийти з ванни, оновлюється і оновлюється, спробуйте стимулюючі суміш м’яти, розмарину і шавлії.

Створення Вашого власного тіла трав’яними порошками хороший спосіб завершити трав’яні ванни. Поєднання кукурудзяний крохмаль і білий порошок глини можуть бути об’єднані з трав’яна комбінація за вашим вибором, такі як розслабляючу і заспокійливу поєднання троянд і лаванди, або стимулювання і підбадьорливий суміші з розмарином і евкаліптом.

Незалежно від натуральних продуктів ви вирішили, що хотіли б, бути підприємливим, експериментувати і добре, ви будете любити результати.