Нова процедура безболісна дає гламурної посмішкою

У той час як ботокс, ліпосакція і особою ліфтів може бути все, гнів в даний час, ці процедури тільки в декількох довгу історію косметичних поліпшень.

Візьмемо такий приклад: Ще в 69 р. до н.е., Клеопатра, колись вважалася найкрасивішою жінкою в світі, пережив велику кількість біль для макіяжу татуювання на її обличчя, а в 1700-х роках, для чищення зубів “порошок” містив бури, речовиною, яка буквально з’їдала зубів.

Перенесемося в 1980-х років, коли люди намагалися поліпшити свої посмішки з традиційних вінірів, яке вимагало хворобливе видалення зуба. Процедура також закликав до болю постріли і анестезії, який зробив “пацієнтів … думати двічі про косметичної стоматології”, пише д-р Стівен Джонсон у своїй публікації на www.dental town.com, популярна стоматологічна веб-сайт і форум.

На щастя, для 21-го століття, одна компанія розробила стоматологічна процедура, яка може вдосконалити свою посмішку без болю, пов’язані з традиційним шпоном.

Люмініри по Cerinate тонкі, як контактні лінзи і забезпечують миттєвий випрямлення зубів і постійних відбілювання, перетворюючи зношені зуби в гарною посмішкою. Оскільки застосування Lumineers мінімально інвазивної і не вимагає видалення будь-яких чутливих тканин зуба, біль зазвичай відчувається після традиційної процедури шпону усувається.

Крім того, ці ультратонкі “підсилювачі посмішки” є оборотними, а це означає, що якщо вам не подобається результат, вони можуть бути видалені без пошкодження зубів. Люмініри також можуть бути розміщені на крони, щоб допомогти омолодити посмішкою.