lipoabdominoplasty 4 речі, щоб знати

Lipoabdominoplasty це революційно новий пластиковий техніку хірургії, яка покликана допомогти вам попрощатися з, що додаткові животі назавжди. Це запобіжники разом два поширених процедур пластичної хірургії в один: ліпосакція і підтяжка живота (абдомінопластика).

Зараз він поширюється по всій країні, як лісова пожежа, тому що … вона дійсно працює! Ось деякі речі, які ви повинні знати про цю неймовірну нової хірургічної техніки.

1. lipoabdominoplasty виглядає майже ідеально, як живіт вигнання пластичної операції може бути.
Як вони можуть зробити цю заяву? Це просто. З lipoabdominoplasty, лікар використовує ліпосакцію першої, щоб позбутися від жиру. Таким чином, вони можуть отримати в тканини легше, що означає більший контроль над формою і контурів, менше розріз, менше крові (отвратітельно!) і більш коротким часом відновлення.

Як же це так довго чекати цих двох процедур, щоб зібрати? Це велося в Бразилії, але лікарі в США хотіли переконатися, що це було повністю безпечним і ефективним, перш ніж вони почали робити це.

2. Не кожен лікар може зробити це
Ось зворотна сторона: Це нове і не кожен може це зробити. Зараз медичні журнали повні статей про lipoabdominoplasty, і пластичних хірургів по всій країні додавши його у свій репертуар. Коли-небудь він буде доступний скрізь, але до тих пір ви, можливо, доведеться виглядати трохи для хірург, який може це зробити.

3. курців? все в порядку! мам? все в порядку!
Ця технологія ідеальна для курців, оскільки вона забезпечує коротше і простіше часу відновлення. Курці, як правило, більше проблем, відновлюється після операції, але так як це більш раціональної процедури з меншим шрам, менше крові і короткий відбудовний, він ідеально підходить для курців.

Він також відмінно підходить для мам, які хочуть, щоб повернутися у форму після народження їх животи простягалася від проведення своїх дорогоцінних маленьких дітей. Це залишки тканини і мляві м’язи особливо важко позбутися, і це вельми ефективна процедура просто ідеально.

Одне попередження, хоча: Чи не отримати lipoabdominoplasty до вас є діти. Все, що робота буде йти по пояс (я маю на увазі “відходи”), і ви повинні робити це знову і знову.

4. чоловіки можуть отримати теж!
Ця технологія ідеальна для мене. Чому? Тому що у хлопців є звичка віддаючись занадто багато в пиві, смажених продуктів і сидячи на диванах кричати на футбольних матчах. На жаль, кричати не горить достатньо калорій, щоб ліквідувати наслідки пива і смаженої їжі.

Чоловіки по всій країні так довго чекали таку операцію, як це, щоб позбутися від своїх запасне колесо і звільнити місце для більш пива і смаженої їжі. Однак, якщо ви не тренуєтеся трохи, і докласти зусиль, щоб правильно харчуватися, ви в кінцевому підсумку з кишечнику знову, незалежно від того, скільки живота і ліпосакції ви отримуєте! Але защипами може дати вам хороший старт.

Насправді, пластична хірургія є кращим варіантом, щоб позбутися зайвих бітів, які ніколи, здається, йти незалежно від того, що ви робите. Lipoabdominoplasty є самим новим і кращим, що пластична хірургія може запропонувати. Нехай це бюст мляві м’язи живота і щоб ви почали на вашого нового життя в якості потрібним, обробка, сексуальна молода річ.