як зберегти ваші щітки складу

Догляд і зберігання кисті макіяж чистити не тільки допомагає зберегти їх, але і допоможе зберегти бактеріям накопичуватися на вашій кисті, а також. Частоти, з якою ви чистите ваші кисті залежить від того, як часто ви їх використовуєте. Якщо ви використовуєте ваш пудри і рум’ян пензлем кожен день, то ви повинні мити їх принаймні раз на тиждень. Однак, якщо ви використовуєте основу кисть, щоб застосувати ваші рідини або крему макіяж, то я б рекомендував, що ви щодня очищати ті кистей.

Існують спеціально розроблені кисті очищувачі, які можна купити. Спробуйте мити кисті макіяж кисті чистих ретельно очистити ваші кисті, і, щоб допомогти зберегти їх м’якими і гнучкими для додаткової міцності.

Губна помада щітки липкий і може знадобитися спеціальний очищувач, так як є додаткові пом’якшувальні засоби в колір губ. Це займає більше часу, щоб очистити їх і працювати помаду з кисті, але пам’ятайте, щоб бути ніжним. Сушка ваші кисті горизонтально, тим краще. Це не дуже хороша ідея, щоб ваші кисті сидіти у воді протягом тривалого часу. Це пом’якшить клей, який використовується для зберігання щетиною, і в кінцевому підсумку скоротити термін служби вашої кисті.

Тримати кисті пухнасті і виглядають, як нові, спробуйте зберігаючи їх у сумку кисті. Кисть мішки бувають різних розмірів і стилів, таких як пенал, засукати мішок, або косметичний мішок щітки. Головна перевага до пензля мішок тому, що вона розроблена і створена для зберігання кистей, і вони допомагають тримати пензля протягом тривалого часу.

Турбота про Ваших косметичних пензлів буде гарантувати, що вони не тільки довше, але wonâ € ™ т дратують або розпалити ваше обличчя від накопичення бактерій. За допомогою належним чином кисті макіяж, ви можете підвищити корисність кисті макіяж протягом багатьох років у майбутньому.