як дорожче таке трансплантація волосся

Якщо ви плануєте радикальніші постійну міру, щоб вирішити ваші проблеми втрати волосся або облисіння ви хочете, щоб прочитати цю статтю, щоб ви повною мірою зрозуміти вартість пересадки волосся, яка також називається хірургії відновлення волосся і ризики.

У минулому пересадки волосся були дороги і якість трансплантатів не було кращої якості, доступних сьогодні. Але ціни на ці трансплантати дійшли, почасти через конкурентний характер ринку випадання волосся. Багато клінік пересадки волосся відкрили. З більш клініках доступно і простий доступ до Інтернету в ці ціни можуть продовжувати скорочуватися ще більше.

З цього конкурсу свою чергу, стало поліпшення в пересадці волосся, щоб вони товщі і може з’явитися повніше. Хорошим фактором є те, що сьогодні сесія довший, ніж вони мали звичай бути. У той час вони стягували близько $ 15 за хабарництво і тільки зробив би декілька сотень трансплантатів в невеликому сесії.

Щоб точно визначити кількість трансплантатів вам потрібно зажадає консультації одного з лікарів в одній з клінік з пересадки волосся. Не забудьте відвідати більше однієї клініці, щоб ви могли порівняти ціни та хірургічних процедур. Деякі клініки пропонують щомісячне фінансування. Вартість може бути засноване прищепленої або сесії.

Пересадка волосся ціни зазвичай варіюються в межах від $ 3,50 до $ 7 для кожного трансплантата. (Деякі люди називають їх імплантатів пересадки волосся.) Більшість клінік стягувати близько $ 5 за хабарництво. Якщо ви будете мати більше хірургічної сесії, то ціна впаде, оскільки це збільшує. Це не можливо, що ви зможете знайти або хочете дешево пересадки волосся. Якщо ви вирішили йти вперед зайняти деякий час, щоб знайти центр, який є більш доступним.

Як пересадка волосся порівняти з витратами на інші види лікування випадіння волосся? Операції з пересадки волосся коштує дорого. Вона повинна виглядати природно і тривати все життя. Однак ви хочете, щоб переконатися, що ви розумієте всі ризики.

Задайте багато питань, коли ви отримуєте консультації. Наприклад: “Чи у людей алергічні реакції на щеплення або хімічні речовини, використовувані під час процедури відновлення?” і “Чи є люди коли-небудь повинні мати щеплення відгук?” Якщо виникають ускладнення після операції ви можете в кінцевому підсумку платити за деякі питання охорони здоров’я, яка призводить до підвищення вартості імплантатів. Дізнайтеся, як це здійснюється.

Це не можливо, що ваша медична страховка буде платити за пересадку волосся або будь-яких ускладнень здоров’я відходу від нього.

Тому переконайтеся, що ви йдете збройні питання і подивитися на бік ризику ретельно. Запитайте фотографії та отримати відгуки від інших пацієнтів з пересадки волосся. Запитайте, якщо ви можете поговорити з деякими зі своїх пацієнтів.

Ваша остаточна вартість пересадки волосся буде залежати від того, скільки відновлення волосся ви хочете, і на якому клініці ви вирішите на. Існує, ймовірно, буде більше конкуренції у великих містах як Нью-Йорк і Чикаго, таким чином, більш низькими цінами. Так що якщо ви розглядаєте пересадки волосся важливо шукати кілька консультацій з пересадки волосся, це майже завжди безкоштовно. Порівняйте вартість, якість роботи і досвід хірургів з пересадки волосся.