факторів при виборі лосьйону для рук, щоб полегшити пігментних плям

Якщо ви шукаєте боку лосьйон для освітлення пігментних плям і оживити молодий вид, ось деякі ідеї, які допоможуть вам вирішити, між різними варіантами. По-перше, я наведу короткий огляд того, що викликає вікові плями і пропонувати поради профілактики, то я обговорюю факторів при виборі освітлення шкіри креми.

У той час як нешкідливі, пігментних плям, іноді звані плями печінки, часто є ознакою більш серйозних основні проблеми. З часом, відходи скупчуються на шкіру рук, шиї та обличчя та інших областях. Ці відходи зростання побічний продукт впливу вільних радикалів в клітинах шкіри.

Фактори, що призводять до утворення пігментних плям включають неправильне харчування, малорухливий спосіб життя, куріння, погана функція печінки. Але, звичайно, найголовніша причина для цих відходів будівель є перебування на сонці, яке призводить до розвитку вільних радикалів. Тому тих, хто живе в сонячному кліматі, як правило, найбільш значна кількість вікових плям.

Проста профілактика включає в себе застосування якість екрану сонця з SPF 15 або вище ультрафіолетовий захист. Кращий екранів НД буде мати одне з таких інгредієнтів: авобензон, Mexoryl або оксибензон для захисту UVA, або діоксид титану або оксид цинку, які блокують як УФ-А і УФ-променів.

Ви також можете спробувати додати добавки або трави, такі як вітамін Е і розторопші в свій раціон, які були показані відігравати важливу роль у боротьбі з збитком, який вільні радикали викликають. Харчування дієта з високим вмістом рослинного білка сирих фруктів і овочів також може допомогти, в той час періодично очищаючи організм від токсинів є хорошою ідеєю.

Сторони лосьйон для освітлення пігментних плям, які використовуються для відбілювання кислот або їх зникати іноді потрібно рецепт лікаря. Інші лосьйони можна було купити в аптеці в більш низьких дозах. Койевая кислота, альфа-гідрокси кислоти, мигдальної кислоти та гліколевої кислоти серед тих речовин, що використовуються. Ретиноидов препаратів (Сітківка) іноді також сформульовані в кремами блискавки. Всі такі продукти, однак, заслуговують вашої уваги на їх побічні ефекти, лікарські взаємодії, і запобіжні заходи.

Кислоти можуть бути дратівливими і червоніють і не висохне навколишньої шкіри. І не може бути небезпеки теж. Наприклад, ви, можливо, чули відбілювання шкіри агент подзвонив гідрохінон. Переконайтеся, що дослідження, що одна ретельно, як він був заборонений в деяких країнах Європи та Азії через посилання на рак нирки.

Безпечна альтернатива, ніж при використанні кислоти або наркотиків в сторони лосьйон для освітлення пігментних плям доступна в кремах, які сформульовані з натуральними інгредієнтами. Вони не тільки безпечніше, вони також працюють для поповнення необхідних поживних речовин і вологи в сухий, зморшкуватою шкірою, яка часто супроводжує вікових плям. Два таких компонентів дуже ефективні креми є кореневими Nutgrass і “біо-активних” кератин називається Cynergy ТЗ.

Останні наукові дослідження показали, що корінь Nutgrass ефективно освітлює шкіру природним шляхом. На додаток до своєї здатності знижувати шкірного пігменту меланіну, Nutgrass Адміністратор може зробити вашу шкіру виглядати молодше.

Cynergy TK містить сильнодіючих антиоксидантів, які борються з вільними радикалами. Пам’ятайте, що вікові плями є наслідком пошкодження вільними радикалами. Крім того, було розроблено для перетворення натуральний кератин, щоб зробити його відразу стають доступними для шкіри. Кератин білок, знайдений через тіло, яке має важливу структурну роль в шкірі.

Сподіваюся, я надав вам нову інформацію і краще розуміння варіантів і застереження для сторони лосьйон для освітлення пігментних плям. Ефективний і природний лосьйон для освітлення шкіри для вас не далеко.